CooperVision Expert

CooperVision Expert
Pokud nosíte kontaktní čočky, určitě víte, že vhodná péče o ně je bezpodmínečným základem. Základem ošetřování čoček a také hygieny a zdraví vašich očí.

Důkladné čištění kontaktních čoček po každém použití umožňuje zachovat jejich optické vlastnosti a parametry po celou dobu užívání. Je to podmínka bezpečnosti, zdraví, hygieny a pohodlí vašich očí.

Hy-Care je multifunkční roztok k ošetření všech typů kontaktních čoček. Jeho vysoká účinnost byla ověřena klinickými studiemi.

Roztok Hy-Care výborně čistí vaše kontaktní čočky. Účinně odstraňuje z jejich povrchu proteinové a lipidové usazeniny a zbytky make-upu.

Současně Hy-Care vaše čočky účinně dezinfikuje. Dezinfekční vlastnosti multifunkčního roztoku Hy-Care překračují normami požadovanou účinnost.

Roztok Hy-Care je nejen vysoce účinný, ale díky obsahu zvlčujících přísad pomáhá zvýšit pohodlí používání vašich kontaktních čoček.

Roztok Hy-Care je vysoce univerzální. Můžete jej úspěšně použit na všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových.

Přečtěte si naše pokyny k používání