• 1000x265_expressions_colors

Osm různých barevných variant kontaktních čoček, osm možností volby

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Moderní způsob barevného tónování čoček, díky němuž je změna barvy přirozenější a realističtější
  • Dostupné i jako nedioptrické kontaktní čočky
  • K dispozici i ve formě čoček pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti

Dostupné v dioptrické i nedioptrické podobě

Máte chuť na změnu? A co třeba pořídit si barevné kontaktní čočky?
Možná chcete lépe vypadat na dnešním večírku ve městě - nebo oživit svůj vzhled na poněkud delší dobu? Barevné kontaktní čočky CooperVision Expressions™ vám okamžitou změnu barvy očí v každém případě usnadní. Značka, na niž se můžete spolehnout, vám nabízí vynikající kvalitu vidění díky měkkým a pohodlným kontaktním čočkám.
I když je zajištěna úplná ostrost zraku, pro zdraví vašich očí je velice důležité, abyste se poradili s očním specialistou. Jen on může zajistit, že kontaktní čočky budou pro vaše oči ty pravé. Všechny barevné kontaktní čočky Expressions jsou také dostupné v dioptrické formě, tedy pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. 

Barevné kontaktní čočky, které podtrhnou váš vzhled 

Přesvědčte se sami.
Vybrat si můžete z následujících barevných odstínů - modrá, akvamarínová, topazová modř, šedá, zelená, jadeitová zeleň, oříšková a hnědá.
Aplikace různých odstínů u barevných čoček Expressions se provádí s využitím moderních technologií. V důsledku tohoto procesu barevného tónování je změna barvy očí přirozenější a realističtější. Ostatní si vás tedy všimnou zcela oprávněně.
Až budete na změnu připraveni, při dalším očním vyšetření si o barevných čočkách CooperVision Expressions promluvte s očním specialistou.