• 1000x265-avairasphere

Trpíte krátkozrakostí nebo dalekozrakostí? Rozhodněte se pro čočky zaručující dlouhodobé pohodlí

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Dvoutýdenní režim výměny
  • Vyrobeny ze silikon-hydrogelu, vybaveny UV filtrem*
  • Použitý design napomáhá tomu, aby vaše oči zůstaly zdravé
  • Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Čočky výjimečně prodyšné a schopné vázat vodu 

Naše exkluzivní technologie Aquaform® použitá při výrobě kontaktních čoček CooperVision Avaira® je zárukou toho, že oči budou mít dostatečný přísun kyslíku a zůstanou zdravé. Díky této technologii jsou čočky velmi měkké, flexibilní, na povrchu hladké a tedy pohodlné.
Materiál čoček vyrobených technologií Aquaform je rovněž přirozeně smáčivý a neobsahuje umělou krycí vrstvu nebo zvlhčující látky. Váže vodu do čočky, čímž je udržována její vlhkost i po delší době nošení.

*Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou plavecké brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.

800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Krátkozrakost a dalekozrakost

Osoby trpící krátkozrakostí vidí blízké předměty jasně, vzdálené předměty se však jeví rozmazaně. Osoby s dalekozrakostí naopak obvykle vidí vzdálené předměty jasně, blízké předměty jsou však rozostřené. Zeptejte se očního lékaře, zda by tyto čočky byly pro vás vhodné.

Režim výměny

Plánovaná výměna

Doporučujeme, aby vhodný režim výměny čoček určil oční specialista. Jak je stanoveno u čoček pro častou výměnu, čočky je třeba dezinfikovat za použití chemických dezinfekčních systémů nebo roztoků na bázi peroxidu vodíku.

UV filtr

Ano

UV filtr je velice důležitý, kontaktní čočky s UV filtrem však nemohou plně nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou plavecké brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Měli byste i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů očního specialisty.

Smáčivost

Technologie Aquaform® zajišťuje přirozenou smáčivost čoček tím, že do jejich struktury váže vodu

Při používání těchto kontaktních čoček je méně pravděpodobné, že budete potřebovat zvlhčující kapky.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.