• 1000x265-biofinityxr

Trpíte extrémně silnou oční vadou? Mysleli jste si, že kontaktní čočky nemůžete používat?

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Čočky si udržují patřičnou vlhkost a jsou stále pohodlné
  • Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Řešením vašich problémů může být rozšířená dioptrická škála čoček

Trpíte krátkozrakostí či dalekozrakostí takového stupně, že jste na korekci pomocí kontaktních čoček doposud ani nepomysleli? V takovém případě mohou být řešením naše sférické kontaktní čočky CooperVision Biofinity® XR (rozšířená škála).
Čočky Biofinity XR jsou určeny pro uživatele s extrémně silnými očními vadami. Stejně jako sférické čočky Biofinity nabízejí vysoce účinné kontaktní čočky Biofinity XR nadprůměrné pohodlí a možnost nepřetržitého nošení po dobu až jednoho měsíce.

Zdravější varianta pro uživatele kontaktních čoček

Čočky Biofinity XR, vyráběné naší exkluzivní technologií Aquaform®, propouštějí k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času. S měkkými pohodlnými čočkami, které jsou také zdravější pro vaše oči, se můžete těšit z vynikajícího vidění.
Pokud jste až doposud nemohli kontaktní čočky nosit nebo nejste se svou současnou značkou spokojeni, informujte se na rozšířenou škálu kontaktních čoček Biofinity XR u očního specialisty.

800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Krátkozrakost nebo dalekozrakost

Osoby trpící krátkozrakostí vidí blízké předměty jasně, vzdálené předměty se ale jeví rozmazané. Osoby s dalekozrakostí naopak obvykle vidí vzdálené předměty jasně, blízké předměty jsou však rozostřené. Zeptejte se očního lékaře, zda by tyto čočky byly pro vás vhodné.

Cyklus výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření. Pokud je tento požadavek pro vás důležitý, zvolte některý z výrobků řady Avaira.

Smáčivost

Kontaktní čočky Biofinity jsou přirozeně smáčivé a jejich povrch není nutné dodatečně ošetřovat zvlhčujícími kapkami či jinými prostředky

Při používání těchto kontaktních čoček je méně pravděpodobné, že budete potřebovat zvlhčující kapky.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.