• Kontaktní čočky MyDay®

Jediné, co potřebujete - výjimečně uspokojivé jednorázové čočky

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Korekce krátkozrakosti a dalekozrakosti
  • Vyrobeny z materiálu Smart Silicone™, který přinesl zásadní převrat do chemického složení čoček a stál u zrodu čoček MyDay
  • Praktický každodenní cyklus výměny
  • Ochranný UV filtr* blokuje 85 % záření UVA a 96 % záření UVB a napomáhá k udržení dlouhodobého zdraví očí

Přítomnost čoček na očích ani nepostřehnete

Během pracovního dne jsou vaše oči plně vytíženy. Totéž by mělo platit pro vaše kontaktní čočky. Proto jsme na trh přišli s jednorázovými čočkami MyDay™.
 
Ty jsou vyrobeny z materiálu zvaného Smart Silicone™, který přinesl zásadní převrat do chemického složení čoček. Díky němu a čočkám MyDay bude pro vás snadné zvládat vysoké pracovní tempo a na čočky přitom docela zapomenout.
 
Vše, co potřebujete pro dokonalý zážitek a naprostou spokojenost, vám tyto čočky nabízí:

  • Ničím neomezené pohodlí
  • Prodyšný silikon-hydrogel pro udržení jasných a zdravých očí
  • Čočky, které lze snadno nasadit a ještě snadněji vyjmout

To jsou čočky MyDay - čočky, které si nasadíte a na které zapomenete, dokud nebude čas je vyjmout.

Čím je Smart Silicone odlišný (a proč by vás to mělo zajímat)

Smart Silicone propouští k očím kyslík mnohem účinněji než materiály jiných jednorázových čoček. Obsahuje také méně silikonu. To je velice důležité, protože méně silikonu v čočce znamená více prostoru pro zvlhčovací kanálky a přirozeně hydrofilní materiály, které udržují oči dostatečně vlhké. Nižší obsah silikonu se odráží i v tom, že čočky MyDay jsou velmi měkké - měkčí než jiné jednorázové silikon-hydrogelové čočky**. Přesto je hračkou si je nasadit i vyjmout.
 
Kontaktní čočky MyDay vycházejí z progresivního designu s hladkým povrchem a zaobleným okrajem, který dále zvyšuje vaše pohodlí. Přispívá také k výrazněji přirozenému pocitu, neboť skluz očního víčka přes čočku je naprosto plynulý.
 
Vaše oči pracují celý den. Totéž by mělo platit i pro vaše jednorázové kontaktní čočky. Na kontaktní čočky MyDay se informujte u svého očního lékaře. Tyto čočky jsou to jediné, co pro maximální pohodlí a naprostou spokojenost potřebujete. 

*Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou plavecké brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.
**Průzkum předních jednorázových silikon-hydrogelových výrobků: 1-DAY ACUVUE® TruEye®, DAILIES TOTAL 1®.