Proč jsou kontaktní čočky Biofinity tak úžasně pohodlné?

biofinity-impossibly-comfortable-with-button.png

Aquaform® Comfort Science™, jedinečná technologie společnosti CooperVision, poskytuje kontaktním čočkám Biofinity vynikající propustnost pro kyslík v kombinaci s vysokým obsahem vody v materiálu. Díky tomu jsou při používání velmi pohodlné a vaše oči jsou jasnější, bělejší a zdravé. A navíc, všechny čočky Biofinity mají hladký a přirozeně smáčivý povrch, který je odolný proti usazování nečistot a umožňuje tak udržet pohodlí a jasné vidění po celý den. V nabídce jsou sférické čočky pro korigování krátkozrakosti i dalekozrakosti včetně vysokých dioptrických hodnot. Pokud máte astigmatismus nebo se již u vás projevuje presbyopie, vyzkoušejte naše torické a multifokální čočky a užívejte si skvělý zážitek z jasného vidění.

Aquaform® Comfort Science™

Aquaform Comfort Science je jedinečná materiálová technologie, která výsledným čočkám dodává vysokou propustnost pro kyslík spolu s vysokým obsahem vody v materiálu, a díky tomu jsou vaše čočky neuvěřitelně pohodlné po celý den.

Vysoce prodyšné pro zdravější oči

Větší množství kyslíku, které může procházet přes vaši kontaktní čočku, udržuje vaše oči jasnější, bělejší a zdravé. Takové kontaktní čočky jsou skvělé jak pro denní tak prodloužený režim používání.

Přirozeně smáčivé

Výsledkem průlomové technologie je kontaktní čočka, kterou téměř z poloviny tvoří voda. Voda je přirozeně zadržována uvnitř čočky, která tak zůstává dostatečně hydratovaná bez nutnosti přidávat speciální zvlhčovací látky.

Jemné a pružné

Kontaktní čočky Biofinity® jsou jemné a pružné. Navíc mají zaoblený tvar okraje čočky. Všechny tyto vlastnosti umožňují velmi šetrné používání čoček v průběhu celé jejich životnosti.

Co si o kontaktních čočkách Biofinity myslí jejich nositelé?

Přibližně 2 ze 3 uživatelů čoček Biofinity je hodnotí jako lepší nebo mnohem lepší než ostatní typy čoček1.

86% nositelů čoček Biofinity je ochotno je doporučit svým přátelům nebo členům rodiny1.

89% nositelů čoček Biofinity je hodnotilo jako celkově pohodlné1.

1 2013 studie společnosti CooperVision; data on file. This promotional material is limited for distribution outside the U.S.
800x450_biofinity_family.jpg

Rodina čoček Biofinity s výjimečnou úrovní pohodlí a kvality vidění

Kliknutím na odkazy se dozvíte víc o jednotlivých produktech z rodiny kontaktních čoček Biofinity:
Biofinity >>
Biofinity XR >>
Biofinity toric >>
Biofinity multifocal >>