• Používání digitálních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače významně zatěžuje oči a může vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání.
  • Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby tyto příznaky zmírnily.
  • Používání kontaktních čoček Biofinity Energys® je snadnou a přirozenou cestou, jak být v současném světě v pohodě.
KDE KOUPIT BIOFINITY ENERGYS®
 
 
 


 

 


Úžasně pohodlné

Kontaktní čočky řady Biofinity®

Proč jsou kontaktní čočky Biofinity® tak úžasně pohodlné?

Aquaform®, jedinečná technologie společnosti CooperVision, poskytuje kontaktním čočkám Biofinity® vynikající propustnost pro kyslík v kombinaci s vysokým obsahem vody v materiálu. Díky tomu jsou při používání velmi pohodlné a vaše oči jsou jasnější, bělejší a zdravé. A navíc, všechny čočky Biofinity® mají hladký a přirozeně smáčivý povrch, který je odolný proti usazování nečistot a umožňuje tak udržet pohodlí a jasné vidění po celý den. V nabídce jsou sférické čočky pro korigování krátkozrakosti i dalekozrakosti včetně vysokých dioptrických hodnot. Pokud máte astigmatismus nebo se již u vás projevuje presbyopie (jste ve věku 40+), vyzkoušejte naše torické a multifokální čočky a užívejte si skvělý zážitek z jasného vidění.

Aquaform®

Aquaform® je jedinečná materiálová technologie, která výsledným čočkám dodává vysokou propustnost pro kyslík spolu s vysokým obsahem vody v materiálu, a díky tomu jsou vaše čočky neuvěřitelně pohodlné po celý den.

Chcete vědět více?

Vysoce prodyšné pro zdravější oči

Větší množství kyslíku, které může procházet přes vaši kontaktní čočku, udržuje vaše oči jasnější, bělejší a zdravé. Takové kontaktní čočky jsou skvělé jak pro denní tak prodloužený režim používání.

Přirozeně smáčivé

Výsledkem průlomové technologie je kontaktní čočka, kterou téměř z poloviny tvoří voda. Voda je přirozeně zadržována uvnitř čočky, která tak zůstává dostatečně hydratovaná bez nutnosti přidávat speciální zvlhčovací látky.

Jemné a pružné

Kontaktní čočky Biofinity® jsou jemné a pružné. Navíc mají zaoblený tvar okraje čočky. Všechny tyto vlastnosti umožňují velmi šetrné používání čoček v průběhu celé jejich životnosti.

Co si o kontaktních čočkách Biofinity® myslí jejich nositelé?

Přibližně 2 ze 3 uživatelů čoček Biofinity® je hodnotí jako lepší nebo mnohem lepší než ostatní typy čoček1.

86% nositelů čoček Biofinity® je ochotno je doporučit svým přátelům nebo členům rodiny1.

89% nositelů čoček Biofinity® je hodnotilo jako celkově pohodlné1.

12013 studie společnosti CooperVision; data on file.

Rodina čoček Biofinity® s výjimečnou úrovní pohodlí a kvality vidění

Kliknutím na odkazy se dozvíte víc o jednotlivých produktech z rodiny kontaktních čoček Biofinity® :

Biofinity® >>
Biofinity® XR >>
Biofinity® toric >>
Biofinity® multifocal >>
Biofinity Energys™ >>

  • Používání digitálních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače významně zatěžuje oči a může vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání.
  • Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby tyto příznaky zmírnily.
  • Používání kontaktních čoček Biofinity Energys® je snadnou a přirozenou cestou, jak být v současném světě v pohodě.
KDE KOUPIT BIOFINITY ENERGYS®