• Jednodenní kontaktní čočky MyDay slouží ke korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatismu.
  • Pokud je vaší oční vadou krátkozrakost nebo dalekozrakost, jsou pro vás určeny kontaktní čočky MyDay® ve sférickém provedení.
  • Je-li důvodem neostrého vidění astigmatismus, řešením jsou kontaktní čočky MyDay® toric, které si poradí i s takzvaným cylindrem, tedy nepravidelností oka.
Aktuální akce – záruka


 

Vyhledat očního specialistu

Jednodenní kontaktní čočky MyDay: ideální řešení pro příležitostné používání

Používáte v běžném životě brýle a kontaktní čočky chcete využít jen občas? S jednodenními čočkami MyDay® si naplno vychutnáte jakýkoliv druh cvičení či sportovní aktivitu (jógu, pilates, fitness, fotbal, box,…) Už není třeba obávat se rozmazaného vidění, pokud si necháte brýle ve skříňce, ani prudkého pohybu při zápasovém obranném zákroku.

Kontaktní čočky MyDay® jsou ideální i pro nejrůznější „pohyblivé“ sporty (lyže, snowboard, běhání, kolo,…), zkrátka všude tam, kde se potýkáte s možným zamlžením klasických brýlových skel nebo kde potřebujete k dioptrickým brýlím ještě brýle další (např. lyžařské nebo sluneční). Svoji oblíbenou aktivitu si užijete ostře, jasně a bez omezení. Uvidíte, že uvidíte!

A další situace, pro kterou máme řešení: chodíte rádi do společnosti? Kontaktní čočky MyDay využijete všude tam, kde hrozí nechtěné shození brýlí z nosu – při tanci, na párty nebo rozjetém koncertu. Nesmíme opominout ani plesovou sezónu, návštěvu divadla, společenské oslavy či svatby, tedy příležitosti, kdy na vzhledu záleží více než obvykle, ale brýle se třeba právě k vašemu modelu či účesu příliš nehodí.

Díky špičkové technologii Smart Silicone vás s čočkami MyDay čeká pohodlí, které si ani neuvědomíte. Ne náhodou vnímáme pojem „jednodenní“ jako synonymum pro „celodenní“. Pojďte se na to podívat s námi.

Dnešní život je náročný pro náš zrak

Žijeme aktivně a hekticky. A životní tempo přináší velké nároky také na náš zrak. Není proto nic mimořádného, že na konci dne cítíme mimo jiné také únavu očí. Projevuje se podrážděním, pocitem sucha a začervenáním očí, výrazným pocitem zrakového nepohodlí až rozostřeného vidění. Znáte to, že? Ať už během dne děláte cokoliv, vaše oči si zaslouží kontaktní čočky, které jim pomohou udržet zdraví a pohodu. Potřebujete kontaktní čočky, které drží krok s vámi i s moderní, uspěchanou dobou. Podívat se na věci jinak. Namísto tísňového „May Day“ je vaším klíčovým slovem MyDay.

Výhody jednodenních kontaktních čoček

Používání jednodenních kontaktních čoček je velmi prosté: podle potřeby je ráno (nebo kdykoliv během dne) snadno nasadíte a večer (nebo po aktivitě) opět jednoduše sejmete a vyhodíte. Nemusíte se o ně nijak starat, čistit, udržovat, uchovávat. Šetříte čas, peníze za čistící roztoky, nepotřebujete žádná pouzdra. Zní to jako řešení, které hledáte? Pokud vaše oči souhlasí, ať v tuto chvíli na důkaz mrknou.

Kontaktní čočky MyDay ® jsou jemné a příjemné

Devět z deseti uživatelů kontaktních čoček MyDay® je vnímá jako pohodlnější než předchozí kontaktní čočky.

Pokud se zeptáte očních specialistů na opravdu významné výhody kontaktních čoček MyDay®, potvrdí vám bez mrknutí, že je to v první řadě pohodlí při jejich používání a snadná manipulace při nasazování i vyjímání z oka.

Pokud jde o hodnocení klientů, manipulaci s čočkami MyDay® preferují v poměru 5:1 oproti jiným typům jednodenních kontaktních čoček.

Každý den s MyDay je „smile day“ i „smart day“

Jednodenní kontaktní čočky MyDay® jsou vyráběny z nejmodernějšího materiálu měkkých čoček, silikon hydrogelu. Ten zabezpečuje dostatečnou propustnost kyslíku bez kompromisů.

Unikátní technologie Smart Silicone™ (třetí generace silikon hydrogelů!) je navíc pro vaše oči zárukou nejen vysoké propustnosti kyslíku, ale i jemnějších a pružnějších kontaktních čoček pro bezkonkurenční pohodlí během celého dne.

A co bývá zákazníky vnímáno často jako benefit nejzásadnější: kontaktní čočky s technologií Smart Silicone se velmi snadno nasazují i snímají. Materiál kontaktních čoček MyDay® totiž obsahuje vysoké množství vody a je tak přirozeně tolerován na povrchu oka. Veškeré předsudky či pochyby můžete v klidu odložit. Tak jako MyDay na konci dobrého dne.

Všechny oči potřebují dýchat 

Kontaktní čočky MyDay se vyrábějí z mnohem prodyšnějšího materiálu než jiné typy čoček. Díky tomu oči zůstávají jasné a bílé po celý den.

Propustnost kyslíku k oční rohovce, což je zásadní parametr, je v porovnání s tradičními hydrogelovými čočkami více než čtyřnásobný.

Skvělá ochrana proti UV záření

Zatímco vaše oči samou spokojeností jen září, ne každé záření jim prospívá. Kontaktní čočky MyDay® jsou opatřeny spolehlivým UV filtrem, který zajišťuje vyšší ochranu oka proti škodlivému slunečnímu záření.

Zdraví, prodyšnost, jemnost a pohodlí po celý den

Takže si to pojďme shrnout. Čím vším se vyznačuje „můj den s MyDay“? Je to zcela očividné:

  • Dlouhotrvající pohodlí (díky nejjemnějším jednodenním kontaktním čočkám)
  • Jasné a bílé oči (díky 100% okysličení rohovky pod kontaktní čočkou)
  • Zrak bez starostí (jednodenní kontaktní čočky nevyžadují žádné čištění a péči; pojďte ven!)
  • Snadná aplikace (nasazování i vyjímání bez komplikací; inu, „okamžik“ je od slova „oka mžik“)
  • UV ochrana (pardon, slunce, nezlob se, ale před škodlivým zářením nelze zavírat oči)
  • Za vším co tu zaznělo, si stojíme natolik, že v případě vaší nespokojenosti s čočkami MyDay nabízíme 100% vrácení peněz.
  • Najděte si svého nejbližšího očního specialistu a vyzkoušejte jednodenní kontaktní čočky MyDAy s technologií Smart Silicone. Uvidíte, že uvidíte.
Aktuální akce – záruka


 

Vyhledat očního specialistu