• Jednodenní kontaktní čočky ke korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatismu.
  • Pokud je Vaše oční vada krátkozrakost nebo dalekozrakost, pak jsou pro vás určeny kontaktní čočky MyDay® ve sférickém provedení.
  • Jestliže důvod vašeho neostrého vidění je astigmatismus, pak řešením jsou kontaktní čočky MyDay® toric, které si poradí i s takzvaným cylindrem, tedy nepravidelností oka.
Aktuální akce – záruka


 

Vyhledat očního specialistu

Dnešní život je náročný pro náš zrak

Žijeme velmi aktivně a hekticky. A tempo našeho života přináší velké nároky také na náš zrak. Není proto nic mimořádného, že na konci dne cítíme mimo jiné také únavu našich očí. Únava se projevuje podrážděním, pocitem sucha a začervenáním očí, výrazným pocitem zrakového nepohodlí až rozostřeného vidění. Ať už během dne děláte cokoliv, vaše oči si zaslouží kontaktní čočky, které jim pomohou udržet zdraví a pohodu. Potřebujete kontaktní čočky, které drží krok s Vámi a moderní dobou…  

Výhody jednodenních kontaktních čoček

Používání jednodenních kontaktních čoček je velmi prosté – podle potřeby je ráno, nebo kdykoliv během dne, nasadíte a večer, nebo po aktivitě, sejmete a vyhodíte. Nemusíte se o ně nijak starat, čistit, udržovat. Ušetříte čas, peníze za roztoky pro péči, nepotřebujete žádná pouzdra.

Věděli jste že…

Vaše rohovka (tedy průhledná část v přední stěně oka) neobsahuje žádné cévy, a proto musí být schopna absorbovat kyslík z okolního prostředí. Proto je důležité mít kontaktní čočky, které tomuto dýchání rohovky nebudou bránit.

Kontaktní čočky MyDay ® jsou tak jemné, Vaše oči Vám to řeknou

Devět z deseti uživatelů kontaktních čoček MyDay® je vnímá jako pohodlnější než jejich předchozí kontaktní čočky.

Pokud se zeptáte očních specialistů na opravdu významné výhody kontaktních čoček MyDay®, potvrdí Vám, že je to pohodlí při jejich používání a snadná manipulace při nasazování a vyjímání z oka.

Pokud jde o hodnocení klienty, ti z hlediska manipulace s čočkou dávají MyDay® přednost v poměru 5:1 oproti jiným typům jednodenních kontaktních čoček.

O jedněch bychom věděli – jednodenní kontaktní čočky MyDay ®

Jednodenní kontaktní čočky MyDay® se vyrábějí z nejmodernějšího materiálu měkkých čoček – silikon hydrogelu – který zabezpečuje dostatečnou propustnost kyslíku bez nutnosti dělat kompromisy. Technologie Smart Silicone™, která se používá na výrobu kontaktních čoček MyDay, je ale zárukou nejen vysoké propustnosti kyslíku pro zdraví vašich očí, ale i jemnějších a pružnějších kontaktních čoček pro bezkonkurenční pohodlí během celého dne. Navíc se takové čočky velmi snadno nasazují i snímají. Materiál kkontaktních čoček MyDay® obsahuje vysoké množství vody a je tak přirozeně tolerovaný na povrchu oka.

Všechny oči potřebují dýchat MyDay ® jim to umožňují 

Kontaktní čočky MyDay se vyrábějí s mnohem prodyšnějšího materiálu než jiné typy čoček. Díky tomu vaše oči zůstávají jasné a bílé po celý den.

Propustnost kyslíku k rohovce vašeho oka je více jak 4x vyšší než u tradičních hydrogelových kontaktních čoček.

Skvělá ochrana proti UV záření

Kontaktní čočky MyDay® jsou opatřeny UV filtrem, který zajišťuje vyšší ochranu oka proti škodlivému slunečnímu záření.

Kontaktní čočky MyDay ® unikátní kombinace zdraví, prodyšnosti, jemnosti a pohodlí po celý den

  • Dlouho trvající pohodlí – s naší nejjemnější jednodenní kontaktní čočkou
  • Jasné a bílé oči – 100% okysličení rohovky pod kontaktní čočkou
  • Bez starostí – jednodenní kontaktní čočky nevyžadují žádné čištění a péči
  • Snadné nasazování a vyjímání – jako stvořené pro váš hektický den
  • UV ochrana – před škodlivým slunečním zářením

Upozornění: kontaktní čočky s UV-filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou sluneční brýle nebo UV ochranné brýle, protože nechrání celé oko a jeho okolí. Klienti by měli používat UV ochranné pomůcky podle předchozích doporučení.

Jednodenní kontaktní čočky jsou ideální řešení pro příležitostné používání

Používáte v běžném životě brýle a kontaktní čočky chcete použít jen občas? S jednodenními čočkami MyDay® si naplno vychutnáte jakýkoliv druh cvičení – jógu, pilates, fitness, box,… Už nemusíte trpět rozmazaným viděním, když si necháte brýle ve skříňce.

Kontaktní čočky MyDay® jsou ideální pro nejrůznější zimní sporty, běhání, na kolo… zkrátka všude, kde se potýkáte s možným zamlžením klasických brýlových skel nebo kde potřebujete další brýle např. lyžařské nebo sluneční. Svoji oblíbenou aktivitu si užijete ostře, jasně a bez omezení.

Rádi chodíte do společnosti? Kontaktní čočky využijete všude, kde hrozí nechtěné shození brýlí z nosu – při tanci, na párty nebo koncertu. Nesmíme opominout plesovou sezónu, návštěvu divadla, společenské oslavy, svatby, kdy prim hraje váš vzhled a brýle se právě k vašemu modelu příliš nehodí.