Stvořené pro něco navíc

AKCE: Při nákupu 2 balení MyDay získáte dárkový poukaz do DM drogerie v hodnotě 200 Kč jako dárek!

 

Vyhledat optiku*, kde lze získat dárek

* Platnost akce: od 7.6.2022 do 31.8.2022, nebo do vydání zásob poukazů.
* Nenašli jste vaši optiku v seznamu? Navštivte ji a informujte se o dárku! 
* Akce probíhá pouze v kamenných optikách, ne v online e-shopech a nevztahuje se na řetězec optik FOKUS, Grand Optical a Fielmann.

Požadujete od svých kontaktních čoček více:

Kromě jasného, ostrého vidění trváte na neuvěřitelném pohodlí, které vám pomůže udržet krok s vaším intenzivním životním stylem. Jednodenní kontaktní čočky MyDay® od společnosti CooperVision jsou naše dosud nejjemnější silikon hydrogelové čočky.*

Jsou také prvními jednodenními kontaktními čočkami na světě, které jsou vyrobeny použitím technologie CooperVision® Aquaform® a pomáhají udržovat vaše oči čisté a bílé a s pocitem pohodlí po celý den.

S jednodenními  čočkami MyDay® jste připraveni na celý den.

Vyhledat optiku*, kde lze získat dárek

Funkce, které si zamilujete

Dlouhotrvající pohodlí: Technologie Aquaform® uzamkne vodu uvnitř čoček, takže jejich nošení může být neuvěřitelně pohodlné po celý den.

Vynikající korekce zraku: jasné vidění bez ohledu na to, jestli jste krátkozrací nebo dalekozrací díky systému označovanému jako Aberration Neutralising System™

Vysoká prodyšnost: měkká silikon hydrogelová kontaktní čočka umožňuje, aby se vám k očím dostalo 100 % potřebného kyslíku1, a ty zůstaly čisté a bílé.**

UV filtr: pomáhá chránit oči před pronikáním ultrafialových paprsků a tak podporuje zdraví očí.

Vyhledat optiku*, kde lze získat dárek

 

 

* V porovnání s jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami CooperVision®. Data ze souboru.
** Vysoká propustnost pro kyslík podporuje jasné, bílé oči.
† Varování: Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují  brýle absorbující UV záření, jako jsou ochranné brýle absorbující UV záření nebo sluneční brýle , protože zcela nezakrývají oko a okolní oblasti. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.

Odkazy:  
1 Brennan, NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467–472.

Kontaktní čočky MyDay jsou zdravotnický prostředek určený pro korekci ametropie. Čtěte pozorně příbalovou informaci.