• Neomezené pohodlí a snadná manipulace - výjimečně uspokojivé jednorázové čočky
Specifikace výrobku

Vlastnosti

  • Korekce myopie a hyperopie
  • Průlomový materiál Smart Silicone™ obsahuje méně silikonu; v čočce tak zůstává více prostoru pro zvlhčovací kanálky, díky nimž jsou čočky MyDay - ve srovnání s jinými silikon-hydrogelovými jednorázovými čočkami - optimálně měkké.
  • Ochrana před zářením UVA a UVB*
  • Čočky s každodenním režimem výměny

Materiál Smart Silicone - zásadní převrat v chemickém složení kontaktních čoček

Kontaktní čočky CooperVision® MyDay™ představují v oblasti účinnosti jednorázových silikon-hydrogelových čoček další vývojový stupeň. Jedná se o jediné kontaktní čočky, které jsou vyrobeny z materiálu Smart Silicone™, který se stal zásadním zlomem v oblasti chemického složení čoček. Tento materiál slučuje vše, co klientům zaručí dokonalý zážitek při nošení jednorázových čoček - maximální pohodlí, snadnou manipulaci i zdravotní výhody silikon-hydrogelu.
 
Smart Silicone zlepšuje u těchto čoček propustnost pro kyslík. Čočky MyDay obsahují pouze 4,4 % silikonu - nejnižší podíl silikonu v jednorázových silikon-hydrogelových čočkách, které jsou k dispozici. V důsledku nižšího obsahu silikonu zůstává v čočce více prostoru pro vytvoření zvlhčovacích kanálků zvyšujících pohodlí čoček. Nižší je rovněž modul pružnosti. Navíc Smart Silicone zajišťuje optimální měkkost a současně výjimečně snadnou manipulaci.

Progresivní design čoček - výrazněji přirozený pocit

Kontaktní čočky MyDay vycházejí z progresivního designu s hladkým povrchem a zaobleným okrajem, který dále zvyšuje pohodlí a spokojenost klienta a přispívá k výrazněji přirozenému pocitu, neboť skluz očního víčka přes čočku je naprosto plynulý.
 
Kontaktní čočky MyDay napomáhají k udržení dlouhodobého zdraví očí, neboť díky UV filtru* odstraní 85 % záření UVA a 96 % záření UVB.
 
Rozšiřte nabídku své praxe o kontaktní čočky MyDay - silikon-hydrogelové čočky dalšího vývojového stupně. Vašim klientům zaručí jejich používání dokonalý zážitek a naprostou spokojenost. 

*Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou plavecké brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.

Technologie výroby čoček

Údaje o výrobku

Materiál / obsah H2O
stenfilcon A / 54.00%
UV filtr
Yes
Prostupnost pro kyslík
100 Dk/t (at -3.00D)
Tloušťka čočky
0.08 mm
Základní zakřivení
8.4
Průměr
14.2
Sférická hodnota
+6.00D až -10.00D
(krok 0,50D od +5.00D a -6.00D)
Modul pružnosti (MPa)
0.4
Manipulacní zabarvení
Svetle modré
Dk
80
UV filtr
UVA/ UVB = 85% / 96%