Optiexpert Banner

OptiExpert™ je základním nástrojem vaší praxe pro urychlení výběru kontaktních čoček, jehož cílem je ušetřit vám čas a dosáhnout větší spokojenosti klienta než kdykoliv předtím.


Přehled

OptiExpert™ je bezplatná multifunkční aplikace s řadou praktických funkcí: digitální verze Efronovy klasifikační stupnice, snadno použitelné multifokální a torické kalkulačky a kyslíkových map zobrazujících schopnost přenosu kyslíku. Všechny tyto funkce jsou důležité pro návrh a doporučení zvolených kontaktních čoček.

Funkce aplikace

Efronova klasifikační stupnice

Efronova klasifikační stupnice nabízí rychlý a pohodlný přehled 16 komplikací předního segmentu oka, ke kterým může dojít v důsledku nošení kontaktních čoček, spolu s doprovodnými texty; umožňuje porovnávat s reálným stavem klienta a vést přesné a průběžné záznamy.

Torická kalkulačka

Torická kalkulačka umožňuje rychlý výpočet a doporučení zkušebních torických kontaktních čoček pro vašeho klienta s astigmatismem.

Multifokální kalkulačka

Multifokální kalkulačka zjednodušuje a zefektivňuje proces doladění korekce kontaktní čočkou pro presbyopické klienty - pomáhá rychle vybrat čočky a ušetřit čas strávený ve vyšetřovně.

Kyslíkové mapy

Kyslíkové mapy poskytují spolehlivou klinickou podporu porovnáním kontaktních čoček společnosti CooperVision s relevantními výrobky jiných výrobců. Nabízejí jasnou vizuální demonstraci úrovně přenosu kyslíku, kterou se vyznačují silikon hydrogelové kontaktní čočky.