Právní doložka

“OptiExpert™ je vzdělávací, referenční a informační nástroj pro oční specialisty. Oční specialisté mohou využívat tuto aplikaci k porovnání svých výsledků, ale aplikace není určena k vytváření klinických hodnocení. OptiExpert™ není nástroj který by zastupoval nebo poskytoval pomoc očního specialisty.

Pokud ukládáte osobní data klientů nebo jiná osobní data do aplikace, pak jste plně odpovědní za jejich použití a splnění všech potřebných bezpečnostních opatření vyžadovaných příslušnými zákony na ochranu osobních údajů. Jako osoba odpovědná za nakládání s osobními údaji jste povinen se přesvědčit o bezpečnostních postupech v této aplikaci a posoudit, zda jsou dostatečné pro ochranu osobních údajů včetně údajů o vašich klientech. Můžete také změnit přístupové heslo do aplikace jako další krok ke zvýšení ochrany a bezpečnosti.

Ochrana osobních údajů

OptiExpert™ využívá Google Analytics, který anonimně shromažďuje data o používání této aplikace. Analitická data o používání OptiExpert™ jsou předávána do CooperVision, kde jsou využívány k postupnému vylepšování funkcí aplikace. Používáním aplikace OptiExpert™ vyjadřujete svůj souhlas s tímto postupem. Uživatelská data (jako jsou záznamy o klientech) uložená v OptiExpert™ se neshromažďují a nesdílejí.