• Kontakní čočky Biofinity toric multifocal

Užijte si skvělé vlastnosti Biofinity® i když potřebujete řešit zároveň astigmatismus a presbyopia

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Optimized Toric Lens Geometry®
  • Balanced Progressive™ Technology
  • Aquaform® Technology
  • Všechny kontaktní čočky řady Biofinity® se vyznačují vyjímečnou rovnováhou mezi pohodlím, prodyšností a skvělou zrakovou ostrostí.

Používáte korekci astigmatismu a zjistili jste, že bojujete se zaostřením do blízka.

Může to být příznak jiné zrakové vady, které říkáme presbyopie. Ta postihuje většinu lidí po čtyřicátém roce věku a způsobuje rozmazání při pohledu do blízka. Pro nápravu vašeho vidění je potřeba zvolit nové řešení vaší korekce.

Možná již používáte torické kontaktní čočky jako řešení vaší astigmatické vady zraku. Nyní máte možnost v jediných kontaktních čočkách zároveň vyřešit i presbyopii.

Kontaktní čočky Biofinity® toric multifocal od CooperVision® využívají kombinaci osvědčených optických řešení a technologií tak, aby udržely krok s vašimi měnícími se potřebami korekce zraku.

  • Optimized Toric Lens Geometry® - osvědčený design pro řešení astigmatismu, je zárukou stabilní a předvídatelné polohy kontaktní čočky na oku, která je podmínkou jasného a ostrého vidění.
  • Balanced Progressive™ Technology – dodává rozdělení do několika dioptricky odlišných optických zón na každé čočce, tak aby bylo možné zvolit individuálně nejlepší řešení pro vaše jasné vidění na všechny vzdálenosti.
  • Aquaform® Technology – unikátní materiálová technologie, přirozeně váže vodu uvnitř čočky a zaručuje vysokou prodyšnost pro kyslík. Je zárukou skvělého dlouhodobého pohodlí při používání čoček.
  • Vyrábějí se až na základě objednavky, protože je možné individuálně vybírat podle vašich specifických potřeb z více než 200,000 různých variant a kombinací předpisových parametrů a hodnot. *
  • Všechny kontaktní čočky řady Biofinity® se vyznačují vyjímečnou rovnováhou mezi pohodlím, prodyšností a skvělou zrakovou ostrostí.

* CooperVision data ze souboru 2019. Na základě celkového počtu vyráběných kombinací hodnot (pro sféru, cylindr, osu a adici - včetně kombinací D a N).

800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.

800x450_optimized_lens_geo

Optimalizovaná geometrie čoček

Torický design čočky odpovědný za přesnou korekci astigmatismu, je zárukou optimální zrakové ostrosti, snadné aplikace čočky a pohodlného používání.

800x450_balanced_progressive_technology

Technologie Balanced Progressive

Moderní design, který rozděluje optickou zónu do několika různých částí na obou očích k dosažení optimální kombinace vidění na dálku, blízko i střední vzdálenosti.