• vitality-toric-product-page

Kontaktní čočky ke korekci astigmatismu - spolehlivé a pohodlné řešení

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Kontaktní čočky na plánovanou výměnu
  • Silikon hydrogelový materiál
  • Optimised Toric Lens Geometry™ - stabilní usazení, minimální pohyb a jasné vidění
  • Dlouho trvající pohodlí při používání
  • Vysoký obsah vody
  • UV filtr 1. třídy – maximální možná ochrana v konatktních čočkách.(2).

NOVÉ kontaktní čočky Avaira Vitality™ toric

Avaira Vitality toric je skvělým řešením pro korekci astigmatismu splňujícím vaše nároky na ostrost vidění a náročný životní styl. Využívá v současnosti nejzdravější typ materiálu1 určeného pro měkké kontaktní čočky. Moderní silikon hydrogelový materiál umožňuje dlouhodobé pohodlné používání kontaktních čoček. Optimised Toric Lens Geometry™ je označení pro speciální konstrukci čočky, která se vyznačuje stabilním usazením na oku, malým pohybem a díky tomu jasným a ostrým viděním. Pro váš větší klid jsou kontaktní čočky Avaira Vitality toric opatřeny UV filtrem 1. třídy.2

Vysoký obsah vody plus ochrana před UV zářením2 - ideální pro každodenní použití

Užívejte si výhody silikon hydrogelového materiálu, nejzdravější1 možnosti pro výrobu měkkých kontaktních čoček, za přijatelnou cenu.

Silikon hydrogel se vyznačuje vysokou prodyšností pro kyslík, který se tak k vašemu oku může dostávat v dostatečném množství a umožnit delší používání kontaktních čoček během dne. Spolu s vysokým obsahem vody a přirozenou smáčivostí dává materiál kontaktním čočkám Avaira Vitality toric vysoký výkon a dlouho trvající pohodlí. Další výhodou je UV filtr 1. Třídy ochrany, který je schopný chránit vaše oko před více jak 90% UVA a 99% UVB záření2.

Navíc, všechny výhody našeho světově proslulého torického designu čoček.

Kontaktní čočky Avaira Vitality toric využívají náš jedinečný design vyvinutý speciálně pro torické kontaktní čočky a označovaný jako Optimised Toric Lens Geometry™. Výsledkem je velmi rychlá a přesná stabilizace kontaktní čočky na oku s minimálním vychylováním v průběhu používání. Ostrost vidění je velmi dobrá, ať na dálku tak do blízka.

Požádejte svého očního specialistu o kontaktní čočky Avaira Vitality toric.

1. Díky vyšší propustnosti pro kyslík než je u hydrogelových materiálů, při  použití silikon hydrogelových kontaktních čoček je minimalizován nebo zcela eliminován vznik příznaků a obtíží spojených s hypoxií rohovky.
2. Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto i nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
3. Výsledky randomisované dvoustranné dvojitě maskované studie. 2 týdny skříženého používání v denním režimu, 23 subjektů, porovnání mezi kontaktními čočkami Avaira Vitality toric a Avaira toric.
800x450_optimized_lens_geo

Optimalizovaná geometrie čoček

Torický design čočky odpovědný za přesnou korekci astigmatismu, je zárukou optimální zrakové ostrosti, snadné aplikace čočky a pohodlného používání.