optician_awards_poy

Kontaktní čočky roku (2013)

Na prestižním předávání cen Optician Awards 2013 v anglickém Birminghamu získaly jednorázové denní multifokální čočky Proclear 1 day multifocal ocenění Kontaktní čočky roku.

Cena Silmo d’Or za nejlepší výrobek pro čočky MyDay™ (2013)

Společnost CooperVision získala cenu Silmo d’Or za jednorázové denní kontaktní čočky MyDay™, uvedené nedávno na trh. Hodnocení bylo zveřejněno ve čtvrtek 26. září 2013 v průběhu již 20. konsekutivního slavnostního vyhlášení, které je součástí celosvětového veletrhu oční optiky a nejdůležitější výstavou určenou odborníkům v oboru oční optiky a pomůcek korekce zraku v Paříži, známou pod názvem SILMO.

Cena REBRAND 100® Global Award za rok 2012 (2012)

Na osmé výroční celosvětové soutěži REBRAND 100® Awards jsme si vysloužili ocenění „Best of“ za vynikající výsledky v oblasti změny marketingové strategie ve spolupráci s globální firmou Siegel+Gale zabývající se brandingovou strategií. REBRAND 100® je první a nejvyšší celosvětové uznání tohoto druhu.
healthiest_employers_in_the_bay_area_2012_and_2011

Nejlepší zaměstnavatelé sanfranciského zálivu v otázce zdraví roku 2012 a 2011 (2012)

Společnost The Cooper Companies získala jedno z předních míst na žebříčku zaměstnavatelů v sanfranciském zálivu, kteří kladou největší důraz na zdraví svých zaměstnanců. Žebříček sestavují noviny San Francisco Business Times a časopis the Silicon Valley/San Jose Business Journal. Ocenění je udělováno firmám, které vykazují novátorský přístup a podporují účast zaměstnanců na podnikových wellness programech.

Nejlepší společnosti pro vedoucí pracovníky roku 2012 a 2010 (2012)

Společnost The Cooper Companies se dostala na seznam 40 nejlepších společností pro vedoucí pracovníky, sestavovaný časopisem Chief Executive Magazine a společností Chally Group Worldwide. Tato studie oceňuje efektivní metody řízení jak u zkušených vedoucích pracovníků v čelných pozicích, tak v oblasti programů rozvoje a mentoringu v rámci organizace.

Cena ODMA 2011 (2011)

Australská Asociace distributorů a výrobců oční optiky (ODMA) udělila našim torickým kontaktním čočkám Biofinity 1. místo v příslušné kategorii kontaktních čoček.

Cena Wealth of health 2011 (2011)

Firma CooperVision obdržela cenu Wealth of health, udělovanou neziskovou organizací Excellus BlueCross BlueShield a časopisem Rochester Business Journal.

Cena o nejlepší závod roku 2011 (2011)

Při udělování cen o nejlepší podnik, pořádaném Cranfieldskou školou managementu ve spolupráci s časopisem Works Management, získala společnost CooperVision v roce 2011 ocenění Innovation Award.