• 1000x265-biofinity-energys

Kontaktní čočky pro Váš život v digitálním světě.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Průlom v technologiích kontaktních čoček
  • Digital Zone Optics™ je design kontaktních čoček, který napomáhá mírnit únavu očí způsobenou zaostřováním na detaily na obrazovce digitálních zařízení
  • Pomáhá vidět jasněji a usnadňuje přecházení zraku z obrazovky mimo ni a zpět.
  • Technologie Aquaform® přitahuje a váže vodu v celém objemu kontaktní čočky. Udržuje přirozenou smáčivost, která může Vašim očím pomoci snížit pocit sucha.
  • Vynikající prodyšnost materiálu spojená s vyšší vlhkostí Vám pomůže cítit se pohodlně a Vaše oči zůstanou jasné a zdravější.
  • Kontaktní čočky s měsíčním režimem výměny pro denní nebo prodloužené nošení

Čas strávený u obrazovky může být pro Vaše oči náročný

Po probuzení zkontrolovat emaily. Cestou do práce  kontrola Facebooku, Snapchatu a Instagramu. Další emaily. Pracovní schůzky. Nové emaily. Dokončit projekt. Stihnout posilovnu. Facebook. Snapchat. Instagram. Pozvat přátele na večeři. Podívat se na film. Ještě pár textovek.

Zdá se Vám to povědomé?

Používání digitálních zařízení jako jsou smartphony, tablety a počítače se dnes již stalo neodmyslitelnou součástí života, přesto si může vybrat svou daň.  Střídání pohledu na monitor  a mimo něj po celý den může přetížit vaše oči  a vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání.

Nyní jsou tu kontaktní čočky přizpůsobené pro Váš životní styl, střídavě s obrazovkou a bez ní: kontaktní čočky Biofinity Energys®, jediné kontaktní čočky využívající technologii Digital Zone Optics™.

Devět z 10 osob, které používají digitální zařízení*, uvádí, že čočky Biofinity Energys® jejich očím prospěly.**

Biofinity Energys® - navržené pro Váš digitální život

Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly nárokům života v dnešním digitálním světě. Tato dvě vylepšení společně pomáhají zmírňovat únavu a suchost očí, jejichž příčinou může být nadměrné používání digitálních přístrojů.

Digital Zone Optics™ Pokročilá optika, která  pomáhá zmírnit únavu očí způsobenou střídavým zaostřováním na detaily na obrazovce digitálního zařízení a zpět. 

Technologie Aquaform®  Udržuje kontaktní čočky vlhké a jemné a zvyšuje tak pohodlí při jejich používání. Přirozená smáčivost zmírňuje pocit suchosti v očích, dokonce i během doby, kdy méně často mrkáte, jako například při sledování digitální obrazovky.

Osm z 10 osob, které si u předchozích kontaktních čoček stěžovaly na  unavené oči*, při nošení kontaktních čoček Biofinity Energys® uvedlo, že se pocit únavy očí zmírnil.**

* Mezi uživateli, kteří používají digitální zařízení minimálně čtyři hodiny denně pět dnů v týdnu a přiznávají, že se u nich objevují příznaky únavy očí minimálně jednou týdně.
** Po jednom týdnu používání. Shromážděná data.    
800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.