myday_toric_800px_box_shot-990

Jednodenní čočky MyDay® toric

Požadujete od svých torických kontaktních čoček více: Kromě jasného, stabilního vidění trváte na neuvěřitelném pohodlí, které vám pomůže udržet si krok s vaším intenzivním životním stylem. Jednodenní čočky MyDay® toric od společnosti CooperVision, světového lídra v oblasti torických kontaktních čoček, jsou vyrobeny ve stejném designu, který využívají také torické čočky Biofinity® toric. Jsou také součástí řady jednodenních  čoček MyDay: našich dosud nejměkčích silikon hydrogelových čoček* a prvních jednodenních kontaktních čoček na světě vyrobených s použitím technologie CooperVision® Aquaform® , díky čemuž pomáhají udržovat vaše oči čisté a bílé a s pocitem pohodlí po celý den. S jednodenními  čočkami MyDay® toric jste připraveni na celý den.

Funkce, které si zamilujete

otlg-2d-icon-myday-orange

Vynikající korekce zraku a osvědčené, stabilní a pohodlné usazení, pokud máte astigmatismus. Torické kontaktní čočky Coopervision® využívají našich  znalostí  torického designu a využívají  geometrii čoček Optimized Toric Lens Geometry™

aft-icon-myday-green

Dlouhotrvající pohodlí: pokročilá technologie Aquaform® Technology uzamkne vodu uvnitř čoček, takže jejich nošení může být neuvěřitelně pohodlné po celý den.

breathability-icon-orange

Vysoká prodyšnost: silikonhydrogelový materiál umožňuje, aby se vám k očím dostalo 100 % potřebného kyslíku1 a pomáhá je tak udržovat čisté a bílé.**

uv-icon-myday-green

UV filtr: pomáhá chránit oči před ultrafialovými paprsky a podporuje tím zdraví očí.

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
what-is-astigmatism
Co je astigmatismus?
toric-lenses-what-to-know
Co je třeba vědět o torických kontaktních čočkách

* V porovnání s jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami CooperVision®. Data ze sopuboru.
** Vysoká propustnost pro kyslík podporuje jasné, bílé oči.
Varování: Kontaktní čočky s UV filtrem  nenahrazují brýle absorbující UV záření, jako jsou ochranné brýle absorbující UV záření nebo sluneční brýle , protože zcela nezakrývají oko a okolní oblasti. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.
* V porovnání s jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami CooperVision®. Data ze souboru.

Odkazy:
1 Brennan, NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467–472.