990x800_clariti1daymultifocal

clariti® 1 day multifocal

Pokud se zajímáte o zdraví, je vám více než 40 let a pociťujete změny ve svém vidění na blízko, jako je menší ostrost při čtení zblízka, pak už nehledejte dál a zvolte multifokální kontaktní čočky clariti® 1 day multifocal od společnosti CooperVision®. S těmito cenově dostupnými, vysoce výkonnými čočkami budete mít dobrý pocit z rozpočtu i z vašich očí.

S čočkami clariti® 1 day multifocal si můžete být jisti, že o zdraví vašich očí je postaráno, protože čočky se vyměňují každý den, mají UV filtr* a jsou vyrobeny ze zdravého materiálu, který dodává 100 % kyslíku, který vaše oči potřebují.†‡1 Při nošení  kontaktních čoček clariti® 1 day multifocal si budete moci užívat dobré vidění2 a pocit pohodlí. To vše za cenu, která vám zajistí úsměv na tváři.

Funkce, které si zamilujete

great-vision-at-all-distances-icon-aqua

Multifokální design CooperVision® nabízí velmi dobré vidění na všechny vzdálenosti.2

breathability-icon-aqua

Měkký silikon hydrogelový materiál s vysokou prodyšností pomáhá udržet vaše oči zdravé a bílé.‡1

uv-icon-aqua

UV filtr pomáhá chránit oči před pronikáním ultrafialových paprsků a tak podporuje zdraví vašich očí.*

wetloc-icon-teal

Technologie WetLoc® a vysoký obsah vody pomáhají udržovat kontaktní čočky vlhké a umožňují tak uživatelům čoček celodenní pohodlné nošení.

comfort-icon-aqua

clariti® 1 day má všechny výhody silikon hydrogelu pro každodenní použití, aniž by se tím zvýšila cena.

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
daily-contacts
Jsou pro vás vhodné jednorázové kontaktní čočky?
multifocal-contact-lenses
Multifokální kontaktní čočky

* Upozornění: Kontaktní čočky absorbující UV záření nenahrazují brýle s ochranou před UV, jako jsou brýle pohlcující UV záření nebo sluneční brýle, protože zcela nezakrývají oko a jeho okolí. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.
Při každodenním nošení.
Kontaktní čočky ze silikon hydrogelu jsou propustnější pro kyslík než hydrogelové materiály, a proto minimalizují nebo eliminují příznaky související s hypoxií během nošení.
† Na základě doporučené maloobchodní ceny společnosti CooperVision. Maloobchodní cena je vždy výhradně na uvážení prodejce. Výše uvedené nemá za cíl ovlivnit cenu žádného maloobchodního prodejce.

Odkazy:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467–472.
2 CooperViion data ze souboru, 2019. Prospektivní bilaterální subjekt maskující dvoutýdenní studie s výdejem při DualWear používání na clariti 1 day multifocal. N=48 stávajících uživatelů měkkých multifokálních kontaktních čoček na dvou místech v Severní Americe.