clarity 1 day toric

clariti® 1 day toric

Pokud potřebujete kontaktní čočky ke korekci astigmatizmu,staráte se o svoje zdraví a hledáte cenově dostupné, vysoce kvalitní, pohodlné a měkké čočky, z kterých budete mít dobrý pocit jak s ohledem na svůj rozpočet, tak na zdraví svých očí, nehledejte už dál a zvolte jednodenní, torické čočky řady clariti® 1 day — od společnosti CooperVision®, světového lídra v oblasti torických kontaktních čoček.

S clariti 1 day toric si můžete být jisti, že o zdraví vašich očí je postaráno, protože čočky se vyměňují každý den, mají UV filtr* a jsou vyrobeny ze zdravého materiálu, který dodává 100 % kyslíku, který vaše oči potřebují.†‡1 Při nošení kontaktních čoček clariti® 1 day si budete moci užívat vynikající kvalitu vidění,2 spolehlivou stabilitu a pohodlné nošení čoček, to vše za cenu, která vám zajistí úsměv na tváři.

Funkce, které si zamilujete

coopervision-toric-design-teal

Konstrukce torických čoček CooperVision® poskytuje trvale stabilní usazení, na které se můžete spolehnout.

breathability-icon-aqua

Měkký silikonhydrogelový materiál s vysokou prodyšností pomáhá udržet vaše oči zdravé a bílé.‡1

uv-icon-aqua

UV filtr pomáhá chránit oči před pronikáním ultrafialových paprsků a tak podporuje zdraví vašich očí.*

wetloc-icon-teal

Technologie WetLoc® a vysoký obsah vody pomáhají udržovat kontaktní čočky vlhké a umožňují tak uživatelům čoček celodenní pohodlné nošení.

comfort-icon-aqua

clariti® 1 day má všechny výhody silikon hydrogelu pro každodenní použití, aniž by se tím zvýšila cena.

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
daily-contacts
Jsou pro vás vhodné jednorázové kontaktní čočky?
toric-lenses-what-to-know
Co je třeba vědět o torických kontaktních čočkách

* Upozornění: Kontaktní čočky absorbující UV záření nenahrazují brýle s ochranou před UV, jako jsou brýle pohlcující UV záření nebo sluneční brýle, protože zcela nezakrývají oko a jeho okolí. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.
Při každodenním nošení.
Kontaktní čočky ze silikon hydrogelu jsou propustnější pro kyslík než hydrogelové materiály, a proto minimalizují nebo eliminují příznaky související s hypoxií během nošení.
† Na základě doporučené maloobchodní ceny společnosti CooperVision. Maloobchodní cena je vždy výhradně na uvážení prodejce. Výše uvedené nemá za cíl ovlivnit cenu žádného maloobchodního prodejce.

Odkazy:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467–472.
2 CooperVision data ze souboru 2018. Klinická studie výkonu clariti 1 day toric ve Velké Británii, n=37. Vysoký kontrast vízu.