refreshed_myday_packaging.30pk.front-facing-990

Jednodenní čočky MyDay®

Požadujete od svých kontaktních čoček více: Kromě jasného, ostrého vidění trváte na neuvěřitelném pohodlí, které vám pomůže udržet krok s vaším intenzivním životním stylem. Jednodenní  kontaktní čočky MyDay® od společnosti CooperVision jsou naše dosud nejjemnější silikon hydrogelové čočky.* Jsou také prvními jednodenními kontaktními čočkami na světě, které jsou vyrobeny použitím technologie CooperVision® Aquaform® a pomáhají udržovat vaše oči čisté a bílé a s pocitem pohodlí po celý den. S jednodenními  čočkami MyDay® jste připraveni na celý den.

Funkce, které si zamilujete

aft-icon-myday-green

Dlouhotrvající pohodlí: Technologie Aquaform® uzamkne vodu uvnitř čoček, takže jejich nošení může být neuvěřitelně pohodlné po celý den.

ans-3d-icon-myday-oange

Vynikající korekce zraku: jasné vidění bez ohledu na to, jestli jste krátkozrací nebo dalekozrací díky systému označovanému jako Aberration Neutralising System™

breathability-icon-orange

Vysoká prodyšnost: měkká silikon hydrogelová kontaktní čočka umožňuje, aby se vám k očím dostalo 100 % potřebného kyslíku1, a ty zůstaly čisté a bílé.**

uv-icon-myday-green

UV filtr: pomáhá chránit oči před pronikáním ultrafialových paprsků a tak podporuje zdraví očí.

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás

* V porovnání s jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami CooperVision®. Data ze souboru.
** Vysoká propustnost pro kyslík podporuje jasné, bílé oči.
Varování: Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují  brýle absorbující UV záření, jako jsou ochranné brýle absorbující UV záření nebo sluneční brýle , protože zcela nezakrývají oko a okolní oblasti. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.

Odkazy:  
1 Brennan, NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467–472.