• vitality-product-page

Všechny skvělé vlastnosti kontaktních čoček Avaira® a ještě něco navíc. 

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Silikon hydrogelový materiál
  • Jemné a pružné čočky vhodné pro všechny
  • Vyšší obsah vody a přirozená smáčivost
  • Ostré a jasné vidění po celý den
  • Ochrana proti UV záření(1)

Stále přirozeně vlhké a chránící před UV zářením*—ideální pro každodenní život.

Užijte si nejzdravější materiál měkkých kontaktních čoček za výhodnou cenu. Kontaktní čočky Avaira Vitality™ od CooperVision® vám nabízí všechny výhody silikon hydrogelového materiálu v kombinaci s vyšším obsahem vody. Vyšší obsah vody je důležitý pro přirozenou smáčivost čoček, takže velmi pravděpodobně nebudete muset používat zvlhčovací kapky. Jejich další výhodou je vysoká ochrana proti UV záření díky UV filtru 1. třídy.(2)

Snadné používání. Vysoké pohodlí. 

Kontaktní čočky Avaira Vitality™ jsou vyráběny z unikátního materiálu, který umožňuje vašim očím dýchat a vypadat zcela přirozeně. Můžete si užívat trvalé pohodlí po celý den a celou životnost čočky. Čočky Avaira Vitality™ vám nabízí volnost ať již děláte cokoliv. Jsou vhodné ke korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti i astigmatismu.

Zeptejte se na kontaktní čočky Avaira Vitality™.
Požádejte svého očního specialistu o radu, které kontaktní čočky z rodiny Avaira® jsou nejlepší volbou právě pro vás.

(1) Upozornění:kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
(2) Upozornění:kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
(3) 2012 U.S. Avaira® Wearer Survey.