990x800_avairavitality-nopacksize

Avaira Vitality™

Pokud jste krátkozrací nebo dalekozrací a chcete za své peníze co nejvíce, vyberte si kontaktní čočky Avaira Vitality™ od společnosti CooperVision® kvůli výjimečné technologii čoček za překvapivě dostupnou cenu. Jsou vyrobeny z moderního silikon hydrogelu speciálně vyvinutého pro dlouhotrvající pohodlí, snadnou manipulaci* a zdravé nošení čoček. Kontaktní čočky Avaira Vitality™ mají stejnou ověřenou optickou konstrukci jako naše prémiové kontaktní čočky Biofinity® a pomohou vám k ostrému, jasnému vidění. Představují chytrou volbu pro nositele kontaktních čoček, jako jste vy.

Funkce, které si zamilujete

ans-3d-icon-magenta

Systém označovaný jako Aberration Neutralizing System™ je navržen tak, aby zlepšil kvalitu zraku minimalizací optických nedokonalostí, které se běžně v očích vyskytují.1

natural-wet-icon-purple

Moderní materiál přirozeně přitahuje molekuly vody a udržuje tak celý povrch čočky po celý den vlhký.

breathability-icon-av-orange

Vysoká míra prodyšnosti umožňuje očím dostat 100 % kyslíku, který potřebují, díky čemuž zůstávají bílé2 a zdravé.§3

uv-icon-av-magenta

Nejvyšší třída UV filtru, dostupná pro kontaktní čočky, pomáhá chránit vaše oči před pronikáním 90 % UVA a 99 % UVB paprsků.||

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
contact-lens-tips
Tipy na aplikaci kontaktních čoček
silicone-hydrogel-difference
Silikon-hydrogelové čočky: Proč jsou jiné?

* Založeno na subjektivním hodnocení při nasazení a po 1 měsíci. Výsledky prospektivní, dvojitě maskované, randomizované, bilaterální, zkřížené studie porovnávající sférické kontaktní čočky Avaira Vitality™ s konkurenčními opakovaně používanými sférickými čočkami.
Sférická aberace.
Při každodenním nošení.
§S vyšší propustností kyslíku, než nabízejí hydrogelové materiály, kontaktní čočky ze silikon hydrogelu minimalizují nebo eliminují příznaky a symptomy související s hypoxií během nošení čoček.
|| Varování: Kontaktní čočky absorbující UV záření nenahrazují brýle s ochranou před UV, jako jsou ochranné brýle pohlcující UV záření nebo sluneční brýle, protože zcela nezakrývají oko a jeho okolí. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.

Odkazy:
1. Kollbaum P, Bradley A. Aspheric contact lenses: fact and fiction. Contact Lens Spectrum 2005;20:34–9.
2. CooperVision data ze souboru 2017. Prospektivní bilaterální dvoutýdenní studie mezi nositeli Avaira Vitality ve více střediscích. N=63.
3. Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467–472.