• 1000x265-proclearmftoric

Nechejte se překvapit pohodlím našich multifokálních kontaktních čoček pro korekci astigmatismu

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Slouží ke korekci astigmatismu a presbyopie
  • Hodnota hydratace po celý den neklesá pod 96 % ani po 12 hodinách nošení
  • Mohou předcházet vysychání očí, často doprovázející používání kontaktních čoček

Dvojí korekce - kvalitní vidění

Pokud trpíte astigmatismem, pozorované předměty a osoby se vám mohou jevit rozmazané nebo zkreslené. To se může přihodit v každém věku.
Někdy mezi 40. a 45. rokem se však začíná rozostřovat zrak každého z nás, a to při pohledu na blízké předměty, jako jsou knihy nebo jídelní lístek. Tuto oční vadu nazýváme presbyopie, což je součást procesu přirozeného stárnutí očí.
Pro korekci obou zmíněných vad potřebujete čočky, které by korigovaly vidění na jakoukoli vzdálenost - třeba naše multifokální torické čočky Proclear®. Ty jsou zárukou ostrého vidění, ať už čtete noviny nebo text na velmi vzdálené značce.

Přirozená ochrana před vysycháním očí

Díky naší technologii PC Technology™ se molekuly vody v podstatě stávají součástí multifokálních torických kontaktních čoček Proclear a přirozenou cestou zabraňují vysychání očí.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“
Na multifokální torické kontaktní čočky Proclear se informujte u očního specialisty.

800x450_pc_technology

Technologie PC

Pocit sucha patří mezi opakované stížnosti uživatelů kontaktních čoček, zejména presbyopických klientů, jejichž oči často s věkem více vysychají.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Astigmatismus a presbyopie

Astigmatismus je oční vada, kdy je vidění rozostřeno v důsledku neschopnosti optické soustavy oka přenášet zaostřený obraz předmětu na sítnici oka. Pro presbyopii je charakteristická neustále se snižující schopnost oka zaostřit na blízké předměty a drobný text po 40. roku věku, a to zejména za špatného osvětlení. Zeptejte se očního lékaře, zda by tyto čočky byly pro vás vhodné.

Režim výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření.

Smáčivost

Čočky jsou přirozeně smáčivé, neboť do své struktury vážou vodu

Naše kontaktní čočky Proclear vycházejí z technologie PC Hydration Technology™, která je založena na molekulách přirozeně se vyskytujících v membránách lidských buněk. Tyto molekuly přitahují vodu a obklopují se jí. Jednorázové kontaktní čočky si tak udržují vlhkost a i po 12 hodinách nošení jsou velmi pohodlné.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.