990x800_live

Jednodenní čočky Live®

Chcete si žít svůj život podle vlastních představ a proto potřebujete kontaktní čočky, které vám to dovolí? Víte, že je důležité starat se o zdraví svých očí, ale potřebujete aby kontaktní čočky nenabouraly váš domácí rozpočet a byly cenově dostupné? Vaše oční vada je krátkozrakost nebo dalekozrakost? Jednodenní silikon hydrogelové kontaktní čočky Live® od společnosti CooperVision® jsou pro vás řešením.

Každý den používáte nový čistý a čerstvý pár jednodenních čoček Live®, které po použití jen jednoduše vyhodíte. Jednodušší a pohodlnější to již nemůže být. Zároveň je postaráno o zdraví vašich očí, protože čočky Live® mají UV filtr* a jsou vyrobeny ze zdravého materiálu, který dodává 100 % kyslíku k pokrytí potřeb rohovky vašich očí.†‡1 Jasné a ostré vidění2 a pocit pohodlí s kontaktními čočkami Live®.

Funkce, které si zamilujete

breathability-icon-orange

Měkký a vysoce prodyšný silikon hydrogelový materiál, který propouští k vašim očím výrazně více kyslíku než tradiční hydrogelové čočky a pomáhá udržet vaše oči zdravé a bílé.‡1

uv-icon-myday-green

UV filtr pomáhá chránit vaše oči před škodlivým účinkem ultrafialových paprsků a tak podporuje jejich zdraví.*

comfort-icon-orange

Vysoký obsah vody v materiálu pomáhá udržovat kontaktní čočky vlhké a pohodlné po celý den.

comfort-icon-orange

Kontaktní čočky Live® mají všechny výhody jednodenních silikon hydrogelových čoček pro každodenní použití, aniž by se tím zvýšila jejich cena.

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
daily-contacts
Jsou pro vás vhodné jednorázové kontaktní čočky?
contact-lens-care
Péče o kontaktní čočky: Jak je využít co nejlépe?

* Upozornění: Kontaktní čočky absorbující UV záření nenahrazují brýle s ochranou před UV, jako jsou brýle pohlcující UV záření nebo sluneční brýle, protože zcela nezakrývají oko a jeho okolí. Klienti by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle pokynů.

Při každodenním nošení.

Kontaktní čočky ze silikon hydrogelu jsou propustnější pro kyslík než hydrogelové materiály, a proto minimalizují nebo eliminují příznaky související s hypoxií během nošení.

Na základě doporučené maloobchodní ceny společnosti CooperVision. Maloobchodní cena je vždy výhradně na uvážení prodejce. Výše uvedené nemá za cíl ovlivnit cenu žádného maloobchodního prodejce.

Odkazy:

1. Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467–472.

2. CooperVision data ze souboru, 2019. Randomizovaná dvojitě maskovaná studie na jednodenní kontaktní čočky clariti 1 day používané po dobu jednoho týdne, jednostranná, Velká Británie,, n=54. Vysoký kontrast na Snellenově optotypu, visus 6/5 při výdeji a návštěvách po 1 týdnu.