990x800_pc_mft

Proclear® multifocal toric

Máte astigmatismus a jak se váš zrak vyvíjí, tak jste možná zjistili, že se při nošení čoček objevuje pocit suchých a podrážděných očí. Multifokální torické kontaktní čočky CooperVision® Proclear® multifocal toric mohou pomoci. Jsou vyrobeny s použitím technologie označované jako PC Technology™, speciálně navržené pro uživatele kontaktních čoček, jako jste vy. Do čoček je přitahována voda, což pomáhá tomu, aby čočky zůstaly svěží a pohodlné po celý den. Zaměřte se na život a ne na kontaktní čočky s Proclear.

Funkce, které si zamilujete

great-vision-at-all-distances-icon-orange

Díky technologii Balanced Progressive® má každá čočka několik korekčních zón, které jsou přizpůsobeny vašimindividuálním potřebám korekce zraku, takže uvidíte zřetelně na všechny vzdálenosti.

bpt-2d-proclear-orange

Torický design čoček Proclear toric, vyvinutý společností CooperVision, předním světovým výrobcem torických kontaktních čoček, poskytuje pohodlí a stabilní výkon vidění.

comfort-icon-orange

Technologie PC přitahuje vodu ke každé kontaktní čočce Proclear a vytváří kolem ní ochranný štít. Díky tomu zůstanou vaše čočky hydratované, takže během dne zůstávají vlhké a pohodlné.

deposit-icon-orange

Materiál čoček Proclear pomáhá předcházet podráždění očí tím, že brání vzniku usazenin v průběhu dne.

 

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
what-is-astigmatism
Co je astigmatismus?
what-is-presbyopia
Co je presbyopie?