Proclear® multifocal toric

Máte astigmatismus a jak se váš zrak vyvíjí, tak jste možná zjistili, že se při nošení čoček objevuje pocit suchých a podrážděných očí. Multifokální torické kontaktní čočky CooperVision® Proclear® multifocal toric mohou pomoci. Jsou vyrobeny s použitím technologie označované jako PC Technology™, speciálně navržené pro uživatele kontaktních čoček, jako jste vy. Do čoček je přitahována voda, což pomáhá tomu, aby čočky zůstaly svěží a pohodlné po celý den. Zaměřte se na život a ne na kontaktní čočky s Proclear.

Funkce, které si zamilujete

Díky technologii Balanced Progressive® má každá čočka několik korekčních zón, které jsou přizpůsobeny vašimindividuálním potřebám korekce zraku, takže uvidíte zřetelně na všechny vzdálenosti.

Torický design čoček Proclear toric, vyvinutý společností CooperVision, předním světovým výrobcem torických kontaktních čoček, poskytuje pohodlí a stabilní výkon vidění.

Technologie PC přitahuje vodu ke každé kontaktní čočce Proclear a vytváří kolem ní ochranný štít. Díky tomu zůstanou vaše čočky hydratované, takže během dne zůstávají vlhké a pohodlné.

Materiál čoček Proclear pomáhá předcházet podráždění očí tím, že brání vzniku usazenin v průběhu dne.

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás
Co je astigmatismus?
Co je presbyopie?