• 1000x265_myday

Jediné, co potřebujete – výjimečné jednodenní kontaktní čočky

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Korekce krátkozrakosti a dalekozrakosti
  • Vyrobeny z materiálu Smart Silicone™, který přinesl zásadní změnu v materiálech kontaktních čoček a stál u zrodu značky MyDay®
  • Praktické jednorázové používání
  • Ochranný UV filtr* blokuje 85% záření UVA a 96% záření UVB a napomáhá k udržení dlouhodobého zdraví očí

Přítomnost čoček na očích ani nepostřehnete

Během pracovního dne jsou vaše oči plně vytíženy. Totéž by měly zvládnout i vaše kontaktní čočky. Proto jsme na trh přišli s jednodenními kontaktními čočkami MyDay®.
 
Kontaktní čočky MyDay® jsou vyrobeny z materiálu označeného jako SmartSilicone™, který přinesl zásadní změnu v dosud používaných materiálech pro výrobu kontaktních čoček. Díky němu budou vaše kontaktní čočky MyDay® snadno zvládat vaše vysoké pracovní tempo a umožní vám přitom na čočky docela zapomenout.
 
Vše co potřebujete pro dokonalý zážitek a naprostou spokojenost, vám tyto čočky nabízí:

  • ničím neomezené pohodlí
  • prodyšný silikon hydrogel pro udržení jasných a zdravých očí
  • kontaktní čočky, které lze snadno nasadit a ještě snadněji vyjmout.

To vše jsou kontaktní čočky MyDay® - čočky, které si nasadíte a na které zapomenete, dokud nebude čas je vyjmout.

Čím je SmartSilicone™ odlišný (a proč by vás to mělo zajímat)

SmartSilicone™ propouští k očím kyslík mnohem účinněji než materiály jiných jednodenních kontaktních čoček. Obsahuje také méně silikonu. To je velice důležité, protože méně silikonu v čočce znamená více prostoru pro ostatní přirozeně hydrofilní složky materiálu, které udržují čočky dostatečně vlhké. Nižší obsah silikonu se odráží i v tom, že čočky MyDay® jsou velmi měkké - měkčí než jiné jednodenní silikon hydrogelové čočky**. Přesto je hračkou si je nasadit i vyjmout.
 
Kontaktní čočky MyDay® využívají moderní design s hladkým povrchem a zaoblenými okraji, který dále zvyšuje vaše pohodlí. Přispívá také k přirozenému pocitu při používání, protože pohyb očního víčka přes čočku je naprosto plynulý.
 
Vaše oči pracují celý den. Totéž by mělo platit i pro vaše kontaktní čočky. Zeptejte se svého očního specialisty na kontaktní čočky MyDay®. Kontaktní čočky MyDay® jsou to jediné, co pro svoje pohodlí a naprostou spokojenost potřebujete. 

* Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za ochranné brýle absorbující UV záření, jako jsou speciální UV absorbující brýle nebo sluneční brýle, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí. Klienti by měli nadále používat brýle pohlcující UV záření podle pokynů svého očního specialisty.
**Data ze souboru, CooperVision 2014.