Decathlon dárkový poukaz 500 Kč

 - Při nákupu 4 balení MyDay® získáte 2 dárkové poukazy Decathlon v celkové hodnotě 500 Kč jako dárek! 
 - O dárek se můžete navíc podělit a užít si léto ve dvou! Každý poukaz má hodnotu 250 Kč. 

Vyhledat optiku*, kde lze získat dárek

* Platnost akce: od 1.5.2023 do 31.7.2023, nebo do vydání zásob poukazů.
* Nenašli jste vaši optiku v seznamu? Navštivte ji a informujte se o dárku! 
* Akce probíhá pouze v kamenných optikách, ne v online e-shopech a nevztahuje se na řetězec optik FOKUS, Grand Optical a Fielmann.

Pro koho jsou kontaktní čočky MyDay®?

  • Pro krátkozraké nebo dalekozraké oči poskytují sférické kontaktní čočky MyDay® jasné a ostré vidění tím, že korigují přirozené nepravidelnosti tvaru oka, které mohou působit rozmazané vidění.
  • Kontaktní čočky MyDay® Toric (pro oči s astigmatismem) využívají design označený jako Optimised Toric Lens Geometry® pro vynikající stabilitu a jasné vidění.
  • Pokud je vám více než 40 let a snažíte se zaostřit do blízka, možná budete potřebovat kontaktní čočky navržené pro jasné vidění na všechny vzdálenosti, tedy kontaktní čočky MyDay® Multifocal.

Co je na všech těchto kontaktních čočkách opravdu skvělé?

  • Využívají technologii Aquaform® – kontaktní čočky MyDay® poskytují očím přirozenou vlhkost a prodyšnost, a ty zůstávají čisté, bílé a zdravé.
  • Kontaktní čočky MyDay® (sférické, torické i multifokální) jsou také vybaveny UV blokátorem, který pomáhá chránit vaše oči před škodlivými slunečními paprsky.
  • Používáte každý den nové čočky, je to tak snadné.

Vyhledat optiku*, kde lze získat dárek


Není ten správný čas na změnu?

Pokud nyní nosíte kontaktní čočky s měsíční výměnou, jednodenní kontantí čočky MyDay® nabízejí pohodlnější možnost pro denní režim nošení. Dostupné jsou v balení po 30 a 90 kusech čoček.

Kontaktní čočky s UV filtrem pomáhají poskytovat ochranu před pronikáním škodlivého UV záření do oka, ale plně nenahrazují ochranné brýle pohlcující UV záření, jako jsou UV absorbující brýle nebo sluneční brýle, protože zcela nezakrývají oko a jeho okolí. Pokračujte v používání brýlí pohlcujících UV záření podle pokynů svého očního specialisty.

Kontaktní čočky MyDay jsou zdravotnický prostředek určený pro korekci ametropie. Čtěte pozorně příbalovou informaci.