Společnost CooperVision navrhuje a vyrábí kontaktní čočky

To je to, co děláme - a děláme to velice dobře. Do světa kontaktních čoček přicházíme s inovací, kterou také realizujeme a jenž nemá nikde obdoby.

To je však pouze zlomek naší činnosti. Sami se budete moci přesvědčit, že náš přístup k podnikání je to, čím se od ostatních zásadně odlišujeme. Usilujeme o spolupráci. Nasloucháme.

A to, co děláme, děláme rádi.

Lišíme se od ostatních tím, že klademe důraz na kvalitu oční optiky, stejně tak se ale snažíme přispět ke zlepšení zraku lidí na celém světě. Umíme přesně identifikovat potřeby korekce zraku lidí v různých zemích světa a naplnit je. Do tohoto úkolu se vždy pouštíme s nadšením a důvtipem.

Jedná se přece o DNA našeho oboru. Jsme:

  • Cílevědomí. Nepřestaneme, dokud úkol nesplníme tak, aby s ním byli spokojeni uživatelé kontaktních čoček, oční lékaři, kteří je předepisují, i my sami.
  • Tvořiví. Neustále se snažíme posouvat hranice, aby každá naše vyrobená čočka a každý vybudovaný vztah byly co možná nejlepší.
  • Partneři. Každé podnikání je o budování partnerských vztahů. My se je snažíme stavět na poctivosti, otevřenosti, důvěře a respektu k vám.

Přátelští. Jsme otevření a vždy přístupní komunikaci s vámi. Ať jste oční specialista nebo používáte kontaktní čočky CooperVision, neváhejte se na nás kdykoli obrátit.

around-the-globe-800x450.jpg

Na celém světě

Přesvědčte se o tom, kam až sahají naše globální snahy o pomoc při korekci zraku.

science-and-tech-800x450.jpg

Věda a technologie

Podívejte se, proč nás ostatní v oboru respektují.

social-responsibility-800x450.jpg

Společenská zodpovědnost

Seznamte se s tím, jak propagujeme péči o zdravý zrak v místním i globálním měřítku.

what-others-say-800x450.jpg

Co říkají ostatní

Přečtěte si, co říkají naši uživatelé a oční specialisté.