CooperVision žije inovací

Naše společnost pomáhá každý den razit cestu nejnovějším vědeckým a technologickým poznatkům průmyslu oční optiky. Ty jsou pro nás v takovém vzrušujícím prostředí podnětem pro další práci.

V rámci našeho oboru je firma uznávána díky úspěchům, s nimiž v historii překonala řadu těžkostí při aplikaci čoček a poskytování takových prostředků korekce zraku, jaké uživatelé potřebují. Chceme-li nabízet ty nejlepší kontaktní čočky, musíme dostát závazkům našeho odkazu a dosáhnout ještě mnohem více. Stojíme si za tím, že žádné dvě oči nejsou stejné.

Snaha vidět věci v jiném světle je pro společnost CooperVision pouhým začátkem. Naše myšlenky se snažíme realizovat, zvyšujeme neustále kvalitu výrobků a stojíme u zrodu nových generací kontaktních čoček. Abychom toho ale mohli dosáhnout, musíme věnovat velkou pozornost i dalšímu výzkumu a vývoji.

Narazíme-li na nějaký problém, vyřešíme jej. Ano, tak snadné to je.

Chcete-li se dozvědět více o aplikovaných technických postupech, které používáme, klikněte na některý z níže uvedených odkazů a uvidíte, jak aplikované vědy a technická expertiza trvale mění průmysl oční optiky a svět kontaktních čoček k lepšímu.

our-applied-sciences-800x450.jpg

Aplikované vědy

Přesvědčte se, jakým přínosem může být technologie pro uživatele čoček na celém světě.

technical-expertise-800x450.jpg

Technická expertiza

Seznamte se s naší skupinou pracovníků výzkumu a vývoje, bez nichž by žádné inovace nebyly možné.