lifestyle-banner

Dívejte se na to nejlepší v životě

Nošení  správných kontaktních čoček vám pomůže žít radostně a každý den získat maximum z vaší práce a zábavy. Mohou vám pomoci zlepšit produktivitu, držet krok s vaším rušným rozvrhem a zaměřit se na to, co je pro vás nejdůležitější.


Sporty a cvičení

Měkké kontaktní čočky vám umožní udržet si jasné vidění i při nejintenzivnější fyzické aktivitě, aniž byste se museli bát, že si rozbijete nebo poškrábete brýle. Nikdy se nezamlží a poskytují široké zorné pole, což vám pomůže hrát jako šampion.

lifestyle-sportsexercise
lifestyle-digital

Digitální život

Trávíte své dny mezi činnostmi na obrazovce a mimo obrazovku? Nyní existují kontaktní čočky, které podporují digitální životní styl. Používáte špičkovou technologii: Vaše kontaktní čočky mohou být špičkové také.

Pracovní a volnočasové cestování

S jednodenními kontaktními čočkami můžete vždy pohodlně cestovat. Bez čisticího roztoku je balení na cesty snadnější  a pomůže urychlit bezpečností kontroly na letišti. A když nosíte brýle a ty se vám během cesty ztratí nebo se rozbijí, mohou vás kontaktní čočky zachránit.

lifestyle-travel
lifestyle-natural

Vyjádření přirozenosti

Kontaktní čočky vám umožňují prezentovat světu své nejlepší, přirozené já. Není za čím se skrývat – vyjádřete se svobodně a bez překážek. A nezapomeňte, že nyní můžete víc používat svoje značkové sluneční brýle.