CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Revoluční technologie pro zdraví a pohodlné nošení
 
Korekce zraku při krátkozrakosti nebo dalekozrakosti
 
Praktické jednodenní nošení
 
Současně vysoká propustnost kyslíku k oku, vysoká hydratace a jemnost čočky
 
Filtr chránící před UVA a UVB* zářením
 
Pohodlí bez kompromisů díky vysokému obsahu vody v čočce
 
Prodyšnost moderního silikon-hydrogelového materiálu, aby vaše oči měly dostatek kyslíku a zůstaly jasné a bílé
 
Snadné nasazování a sundávání
 
Jsou to čočky, které si snadno nasadíte, a můžete na ně až do konce dne zapomenout
Vyzkoušeli jste již různé kontaktní čočky, ale žádné z nich nesplnily vaše očekávání a stále hledáte dokonalé řešení?

Vaše oči jsou denně vystavovány zkouškám za nejrůznějších podmínek: před monitorem, v klimatizovaných a vytápěných místnostech, v měnících se atmosférických podmínkách? Kontaktní čočky, které nosíte, nemohou za těmito změnami zaostávat. Musí se jim přizpůsobit a poskytnout vám pohodlí a svobodu činností v jakékoli situaci.

Medivue More 1 Day jsou prémiové jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti CooperVision. Jsou navrženy pro vaše zdraví a výjimečné pohodlí. Oční specialisté je doporučují zejména osobám, které stejně jako vy žijí v neustálém spěchu a potřebují korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti.

Nasazením každý den čerstvého páru kontaktních čoček Medivue More 1 Day, poskytnete svým očím hygienu, zdraví a optimální podmínky a sobě úsporu času a pohodlí, které si zasloužíte.

Kontaktní čočky Medivue More 1 Day jsou velmi dobře hydratované a poskytují vašim očím přirozené zvlhčení. Vyhnete se tak pocitu suchých a podrážděných očí. Zároveň stabilní hydratace čoček je chrání před tvorbou usazenin na jejich povrchu..

Medivue More 1 Day se vyznačují vysokou propustností pro kyslík. Tím je umožněn volný přísun kyslíku k rohovce a díky kvalitnímu okysličení zůstávají vaše oči jasné a bílé i na konci vyčerpávajícího dne.

Medivue More 1 Day jsou mimořádně jemné a pružné. Jejich pokročilá konstrukce, zaoblené okraje a hladký povrch vám ihned po jejich nasazení umožní zapomenout, že vůbec nějaké čočky nosíte.

Kontaktní čočky Medivue More 1 Day jsou také vybaveny UV* filtrem, který spolu s používáním slunečních brýlí pomáhá chránit váš zrak před škodlivým zářením a udržovat zdraví vašich očí po dlouhou dobu.

Jedinenčné vlastnosti kontaktních čoček Medivue More 1 Day vám poskytují vysoké pohodlí bez kompromisů, od svítání až do setmění.

Díky nim se již nemusíte vzdávat dokonalé korekce zrakové vady, ani zdraví nebo bezpečnosti a pohodlí.

Kontaktní čočky Medivue More 1 Day jsou k dostání ve sférické a torické variantě (čočky určené ke korekci astigmatismu).

 

* POZOR: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za slunenčí brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože plně nezakrývají oči a oblasti kolem očí. Klienti by měli pokračovat v používání ochranných brýlí s UV filtrem v souladu s doporučeními.

Přečtěte si naše pokyny k používání