CooperVision Expert

Medivue
 

Jednodenní kontaktní čočky

Měsíční kontaktní čočky

Všechny naše kontaktní čočky se vyznačují:

 
telenoprzepuszczalnosc
vysokou propustností pro kyslík
wysoki_stopien_nawilzenia
vysokou smáčivostí a hydratací
ogromna_swoboda_uzytkowania
velkým pohodlím používání
 
 
jednodenní
 
kontaktní čočky zajišťují velmi vysoký přísun kyslíku k očím
 
měkkost a pružnost
Medivue More 1 Day jsou prémiové jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky v nabídce firmy CooperVision. Byly navrženy pro zdraví a výjimečné pohodlí. Oční specialisté je doporučují zejména osobám, které stejně jako vy žijí v neustálém spěchu a potřebují korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti.
CooperVision Expert
 
 
jednodenní
 
měkkost a pružnost
 
příznivá cena
Mezi mnoha typy kontaktních čoček na trhu, zaujímají zvláštní místo jednodenní kontaktní čočky, které jsou pohodlné při užívání a nevyžadují žádnou péči. Tím, že každý den používáte nový a svěží pár kontaktních čoček, získáte skvělé pohodlí, ušetříte čas a vaším očím dopřejete tu nejvyšší možnou hygienu a péči.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
pomáhají zmírnit příznaky digitální únavy očí
Společnost CooperVision pamatuje na vaše zdraví a pohodlí a proto přináší revoluční kontaktní čočky Medivue Eye Gen, kterou pomohou všem, kdo vedou digitální životní styl. Jedná se o jedinečné kontaktní čočky, které pomáhají zmírnit příznaky digitální únavy zraku při dlouhém sledování monitorů a displejů.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
stálý přívod kyslíku k oku
 
přirozené zvlhčení, které minimalizuje nutnost použití hydratačních kapek
Medivue Premier jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které byly navrženy pro vaše výjimečné pohodlí. Umožňují udržovat pohodlí během celého dlouhého dne a uchovávají si své vlastnosti po celou dobu užívání. Medivue Premier jsou velmi dobře hydratované kontaktní čočky, které poskytnou vašim očím přirozený pocit zvlhčení.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
ochrana před UV zářením
 
pokročilý design čoček je zárukou pohodlí
Medivue Evolve+ jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky, které splní vaše očekávání a potřeby. Medivue Evolve+ jsou senzačním řešením pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti. Díky nim si můžete užívat kvalitní vidění a vysoké pohodlí za příznivou cenu.
CooperVision Expert