CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Jednodenní nošení
 
Zdravý silikon-hydrogelový materiál
 
Přirozené zvlhčení
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Jemnost a pružnost
 
Příznivá cena
 
Pohodlí i pro nové uživatele
Potřebujete kontaktní čočky, které se vám perfektně přizpůsobí? Chcete, aby byly vhodné pro vaši vadu zraku a současně přizpůsobené intenzivnímu životnímu stylu? Vyzkoušejte Medivue clear 1 Day.

Na trhu je mnoho druhů kontaktních čoček. Mezi nimi mají zvláštní místo právě ty jednodenní. Jsou pohodlné při používání, nevyžadují ošetřování a navíc zaručují hygienu a omezují riziko infekce očí. Každodenním použitím čerstvého páru čoček si zajistíte pohodlí, ušetříte čas a svým očím poskytnete hygienu a vynikající korkeci.

Medivue clear 1 Day jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které doporučují oční specialisté všem, kdo stejně jako vy, chce žít naplno navzdory zrakové vadě.

Kontaktní čočky Medivue clear 1 Day jsou vyrobeny z unikátního silikon-hydrogelového materiálu, vyznačujícího se vysokou mírou hydratace. Vysoká úroveň hydratace pomáhá chránit vaše oči před osycháním a podrážděním a čočky před tvorbou usazenin na jejich povrchu. Dostatečná hydratace kontaktních čoček poskytuje vašim očím pohodlí a přirozené zvlhčení i během dlouhých hodin jejich nošení.

Medivue clear 1 Day se vyznačují vysokou propustností kyslíku. Tím je umožněn volný přísun dostatečného množství kyslíku k rohovce, takže vaše oči zůstávají bílé a jasné i na konci velmi intenzivního dne.

Kontaktní čočky Medivue clear 1 Day jsou mimořádně jemné a pružné, snadno je zvládají nasazovat i začínající uživatelé. Navíc nejsou při nošení na oku prakticky cítit a mohou tak pozitivně ovlivnit kvalitu vašeho výkonu.

Medivue clear 1 Day spojují v sobě všechny výhody jednodenních kontaktních čoček, zdraví a vysoké pohodlí a to vše navíc za dostupnou cenou.

I vy si je můžete dovolit!

Přečtěte si naše pokyny k používání