CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Pokročilá konstrukce zaručující pohodlí a snadné přizpůsobení
 
Jedinečná asférická optika, která může pozitivně ovlivnit zrakovou ostrost
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Vysoká hydratace a přírozené zvlhčení
 
Jemnost a pružnost zvyšující pohodlí
 
Měsíční intervaly výměny
 
Zdravý silikon-hydrogelový materiál
 
Ochrana před UV* zářením
Hledáte kontaktní čočky, které se kromě korekce zrakové vady dokonale přizpůsobí vašim očím a poskytnou vám pohodlí a bezstarostný výkon? Chcete, aby byly bezpečné pro zdraví vašich očí, snadné při použití, funkční a zároveň šetrné k vaší peněžence?

Medivue Evolve+ jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které splní vaše očekávání a potřeby.

Medivue Evolve+ od společnosti CooperVision jsou senzačním řešením pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti. Díky nim si budete moci užívat kvalitní vidění a vysoké pohodlí za příznivou cenu.

Medivue Evolve+ jsou asférické čočky, které poskytují přesný a ostrý obraz. Jsou mimořádně jemné a pružné, takže se snadno přizpůsobí tvaru vašich očí. Proto nejsou během nošení cítit, což pozitivně ovlivňuje vaše pohodlí při jakékoli činnosti.

Medivue Evolve+ jsou vyrobeny z unikátního a bezpečného silikon-hydrogelového materiálu a jsou dokonale hydratované. Vysoká míra hydratace zajišťuje přirozené zvlhčení a zabraňuje pocitu suchosti očí a jejich podráždění. Pomáhá také chránit čočky před tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Kontaktní čočky Medivue Evolve+ se vyznačují vysokou propustností pro kyslík. Tím je umožněn volný přísun dostatečného množství kyslíku k rohovce. Výsledkem jsou jasné a bílé oči i na konci vyčerpávajícího dne.

Medivue Evolve+ mají UV filtr* nejvyšší třídy. UV filtr pomáhá chránit oči před škodlivými účinky slunečního záření.

Kontaktní čočky Medivue Evolve+ poskytují pohodlí a svobodu, jež hledáte.

Kontaktní čočky Medivue Evolve+ jsou k dostání ve sférické a torické variantě (čočky určené ke korekci astigmatismu).

 

* POZOR: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože plně nezakrývají oči a oblasti kolem očí. Klienti by měli pokračovat v používání brýlí s UV filtrem v souladu s doporučeními.

Přečtěte si naše pokyny k používání