CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Průlomový posun v oblasti kontaktních čoček
 
Zmírňují digitální únavu zraku a umožňují užívat si pohodlé používání zařízení vybavených obrazovkami a monitory
 
Inovativní řešení poskytují bezstarostný pocit pohodlí při užívání kontaktních čoček po celý den, bez ohledu na počet hodin strávených před obrazovkou
 
Měsíční interval výměny čoček je pohodlný a ekonomický
Digitální zařízení nás doprovázejí téměř v každé oblasti našeho života. Denně trávíme spoustu času před obrazovkami počítačů, tabletů a smartphonů. Vlastně si už ani nedokážeme představit život bez nich.

Dlouhodobé používání zařízení vybavených obrazovkou má důsledky pro naše oči, a to v podobě jevu nazývaného digitální únava očí.

Během mnohahodinové práce, studia nebo i zábavy před obrazovkou se díváme na malé objekty nacházející se blízko očí a zaměřujeme na ně zrak. Mrkáme méně často a svaly našich očí se hodně namáhají a jsou stále napnuté. V takovém případě je i přenášení pohledu z blízkého objektu na vzdálený a naopak pro oči poměrně náročné. V důsledku toho začínáme pociťovat obrovské nepohodlí, a to: suchost očí, pocit svědění a pálení, rozmazané vidění, napěťové bolesti hlavy. A tyto nejenže nám brání v práci nebo studiu, ale především výrazně snižují naši kondici, kvalitu výkonu a pohodlí.

Pro vaše zdraví a pohodlí přichází společnost CooperVision s revolučním řešením v podobě Medivue Eye-Gen – kontaktních čoček, které oční specialisté doporučují všem kdo vedou digitální životní styl. Jedná se o jedinečné kontaktní čočky, které pomáhají zmírnit příznaky digitální únavy.

Medivue Eye-Gen jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které byly vytvořeny pro výjimečné pohodlí uživatelů digitálních zařízení.

Umožňují udržet vaše pohodlí a zároveň si zachovat své vlastnosti po celou dobu používání, bez ohledu na to, kolik hodin trávíte před obrazovkou.

Medivue Eye-Gen jsou dokonale hydratované kontaktní čočky. Vysoká hydratace poskytuje očím přirozené zvlhčení a zabraňuje pocitu suchosti a podráždění. Také udržuje kontaktní čočky čisté a chrání je před tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Kontaktní čočky Medivue Eye-Gen se vyznačují vysokou propustností pro kyslík, která umožňuje jeho dostatečný přísun k rohovce. Díky tomu budou vaše oči bílé a jasné i na konci rušného dne.

Medivue Eye-Gen uvolňují svaly očí a pomáhají jim vrátit se zpátky do dobré kondice. Bez námahy odtrhnete zrak od počítače, abyste se podívali do dálky a viděli vše zřetelně.

Kontaktní čočky Medivue Eye-Gen to je bezpečnost a pohodlí, které zbaví váš zrak omezení.

Přečtěte si naše pokyny k používání