CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Měsíční intervaly výměny
 
Vysoký přísun kyslíku k očím
 
Čočky zůstávají zvlhčené a pohodlné
 
Přirozená smáčivost čoček se stará o jejich dokonalou hydrataci
Potřebujete kontaktní čočky, které kromě korekce zraku splňují i ​​ty nejvyšší požadavky a zajišťují pohodlí po celý den? Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Medivue Premier jsou tou nejlepší volbou!

Medivue Premier od společnosti CooperVision jsou měsíční kontaktní čočky, které oční specialisté doporučují pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Tyto vysoce kvalitní kontaktní čočky jsou navrženy pro nejnáročnější uživatele, kteří oceňují kvalitu vidění, pohodlí a luxus volnosti za všech okolností.

Medivue Premier jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky určené pro mimořádné pohodlí očí. Umožňují užívat si pohodlí během dlouhého dne, a to při zachování jedinečných vlastností po celou dobu používání.

Unikátní silikon-hydrogelový materiál čoček Medivue Premier vyváženě kombinuje dokonalou hydrataci a dostatečný přísun kyslíku. Schopnost vysoké hydratace minimalizuje potřebu používat hydratační kapky, zabraňuje osychání povrchu očí, mírní podráždění očí a snižuje možné cesty infekci. Umožňuje také udržovat čistější kontaktní čočky.

Čočky Medivue Premier mají vysokou propustnost pro kyslík. Díky lepší propustnosti kyslíku mohou oči po celý den dostatečně dýchat a vás tak ani večer nebude trápit jejich nepříjemné zarudnutí a podráždění.

Kontaktní čočky Medivue Premier vydrží tempo vašeho dne a až do pozdního večera vám poskytnou vynikající vidění, jasné, zdravé oči a pohodlí, které si zasloužíte.

Nedělejte kompromisy. Pohodlí vašim očím přinesou kontaktní čočky Medivue Premier!

Kontaktní čočky Medivue Premier jsou k dispozici v provedení sférickém, torickém (čočky pro korekci astigmatismu) a multifokálním (čočky určené ke korekci presbyopie).

Přečtěte si naše pokyny k používání