CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Jednodenní nošení
 
Zdravý silikon-hydrogelový materiál
 
Přirozené zvlhčení
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Jemnost a pružnost
 
Příznivá cena
 
Pohodlí i pro nové uživatele
Hledáte kontaktní čočky, které, kromě toho, že dokonale korigují vaši oční vadu, se perfektně přizpůsobí vašemu intenzivnímu životnímu stylu? Vyzkoušejte Options oxy 1 Day.

Trh nabízí mnoho různých druhů kontaktních čoček. Zvláštní místo mezi nimi mají ty jednodenní. Zajišťují hygienu a snižují riziko výskytu infekcí očí a navíc jsou pohodlné při používání a nevyžadují ošetřování.

Každodenním používáním čerstvého páru čoček Options oxy 1 Day si zajistíte pohodlí a úsporu času a svým očím hygienu a vynikající korekci.

Options oxy 1 Day jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které doporučují oční specialisté klientům, kteří, stejně jako vy, chtějí žít naplno navzdory své oční vadě.

Kontaktní čočky Options oxy 1 Day jsou vyrobeny z unikátního silikon-gelového materiálu, vyznačujícího se vysokým stupněm hydratace. Konstantní hladina vlhkosti pomáhá chránit oči před pocitem sucha a podrážděním, a pokud jde o čočky, chrání je před tvorbou usazenin na jejich povrchu. Vašim očím přináší pohodlí a přirozenou hydrataci i když nosíte kontaktní čočky mnoho hodin.

Kontaktní čočky Options oxy 1 Day se vyznačují velmi dobrou propustností pro kyslík, která umožňuje dostatečné a stálé zásobování rohovky kyslíkem. Díky tomu budou vaše oči bílé a jasné i na konci dlouhého a rušného dne.

Kontaktní čočky Options oxy 1 Day jsou velmi jemné a pružné, přesto jejich nasazování je snadné a to i pro úplné začátečníky. Kromě toho čočky nejsou během nošení na očích prakticky cítit, což může pozitivně ovlivnit kvalitu vašeho výkonu.

Options Easy 1 Day v sobě spojují všechny výhody jednodenních kontaktních čoček, zdraví pro vaše oči, vysoké pohodlí a dostupnou cenou.

I vy si je můžete dovolit!

Přečtěte si naše pokyny k používání