CooperVision Expert

Options
 

Jednodenní kontaktní čočky

Měsíční kontaktní čočky

Všechny naše kontaktní čočky se vyznačují:

 
telenoprzepuszczalnosc
vysokou propustností pro kyslík
wysoki_stopien_nawilzenia
vysokou smáčivostí a hydratací
ogromna_swoboda_uzytkowania
velkým pohodlím používání
 
 
jednodenní
 
kontaktní čočky zajišťují velmi vysoký přísun kyslíku k očím
 
měkkost a pružnost
Vaše oči jsou namáhané každý den. Čelí výzvám, jako jsou práce na počítači, klimatizace, ústřední topení a měnící se povětrnostní podmínky. Kontaktní čočky, které nosíte, by měly držet krok s těmito okolnostmi, přizpůsobit se jim a zajistit svobodu a pohodlí za jakékoliv situace.
CooperVision Expert
 
 
jednodenní
 
měkkost a pružnost
 
příznivá cena
Čočky Options oxy 1 Day jsou vyrobeny z unikátního silikon-hydrogelového materiálu, vyznačujícího se vysokým stupněm hydratace. Konstantní hladina vlhkosti pomáhá chránit oči před pocitem suchosti a podráždění. Pokud jde o čočky, chrání je před tvorbou usazenin na jejich povrchu.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
pomáhají zmírnit příznaky digitální únavy očí
Pro vaše zdraví a pohodlí přináší společnost CooperVision převratné kontaktní čočky Options Agility – průlomové značky doporučené všem kdo vedou digitální životní styl. Jedná se o unikátní kontaktní čočky, které vám pomohou zmírnit příznaky únavy očí při dlouhodobém sledování displejů a monitorů.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
stálý přívod kyslíku k oku
 
přirozené zvlhčení, které minimalizuje nutnost použití hydratačních kapek
Tento vysoce kvalitní produkt byl navržen pro nejnáročnější klienty, kteří stejně jako vy přikládají velký význam kvalitě vidění, pohodlí, bezpečnosti a svobodě činností. Options Premier jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které vám dopřejí opravdu výjimečné pohodlí.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
ochrana před UV zářením
 
pokročilý design čoček je zárukou pohodlí
Options Evolve+ jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky, které splní vaše očekávání a potřeby. Options Evolve+ jsou vynikajícím řešením doporučeným společností CooperVision pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti. Díky těmto čočkám si můžete užít vysoké pohodlí a kvalitu za atraktivní cenu.
CooperVision Expert