CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Revoluční technologie pro zdraví a pohodlné nošení
 
Korekce zraku při krátkozrakosti nebo dalekozrakosti
 
Praktické jednodenní nošení
 
Současně vysoká propustnost kyslíku k oku, vysoká hydratace a jemnost čočky
 
Filtr chránící před UVA a UVB* zářením
 
Pohodlí bez kompromisů díky vysokému obsahu vody v čočce
 
Prodyšnost moderního silikon-hydrogelového materiálu, aby vaše oči měly dostatek kyslíku a zůstaly jasné a bílé
 
Snadné nasazování a sundávání
 
Jsou to čočky, které si snadno nasadíte, a můžete na ně až do konce dne zapomenout
Už jste měli různé kontaktní čočky, ale žádné z nich nesplnily vaše očekávání, a tedy stále hledáte dokonalé řešení?

Vaše oči jsou denně vystavené velké námaze. Čelí výzvám, jako jsou práce na počítači, klimatizace, ústřední topení a měnící se povětrnostní podmínky. Kontaktní čočky, které nosíte, by měly držet krok s těmito okolnostmi, přizpůsobit se jim a zajistit vám volnost a svobodu za jakékoliv situace.

Options Supreme 1 Day jsou prémiové jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky v nabídce společnosti CooperVision. Čočky byly navrženy pro zdraví a výjimečné pohodlí. Oční specialisté doporučují tyto čočky všem, kteří stejně jako vy vedou intenzivní životní styl a potřebují korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti.

Tím, že nasazujete každý den čerstvý pár kontaktních čoček Options Supreme 1 Day, poskytujete svým očím tu nejlepší možnou hygienu, chráníte jejich zdraví a vytváříte optimální podmínky pro používání kontaktních čoček. Současně šetříte vlastní čas a vaše oči získávají pohodlí, které očekáváte.

Kontaktní čočky Options Supreme 1 Day se vyznačují vysokým stupněm hydratace a poskytují vašim očím přirozené zvlhčení a ochranu před podrážděním. Vysoká úroveň hydratace pomáhá chránit také čočky před nečistotami a tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Kontaktní čočky Options Supreme 1 Day se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku, která umožňuje vysoké a stálé zásobování rohovky kyslíkem. Díky tomu budou vaše oči bílé a jasné i na konci dlouhého a rušného dne.

Kontaktní čočky Options Supreme 1 Day jsou mimořádně jemné a pružné, a jejich jedinečná konstrukce, hladký povrch a zaoblené okraje způsobují, že si ani nebudete uvědomovat, že je nosíte.

Options Supreme 1 Day jsou také vybaveny UV* filtrem, který spolu s používáním slunečních brýlí pomáhají chránit váš zrak před škodlivým zářením. UV filtr u kontaktních čoček umožňuje dlouhodobě udržet zdraví vašich oči.

Options Supreme 1 Day spojují vlastnosti, které očekáváte od ideálních kontaktních čoček. Poskytují vysoké pohodlí bez kompromisů, od rána až do pozdního večera.

Díky nim již nemusíte volit mezi dokonalou korekcí zrakové vady, zdravím, bezpečností a pohodlím.

Kontaktní čočky Options Supreme 1 Day jsou v nabídce ve sférické a torické variantě (čočky určené ke korekci astigmatismu).

 

* POZOR: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože plně nezakrývají oči a oblasti kolem očí. Klienti by měli pokračovat v používání slunečních brýlí s UV filtrem v souladu s doporučeními.

Přečtěte si naše pokyny k používání