CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Jednodenní nošení
 
Zdravý silikon-hydrogelový materiál
 
Přirozené zvlhčení
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Příznivá cena
 
Pohodlí i pro nové uživatele
Hledáte kontaktní čočky, které budou dokonale přizpůsobeny vaší vadě zraku a vašemu intenzivnímu životnímu stylu? Vyzkoušejte Ultraflex Essential 1 Day.

Mezi mnoha typy kontaktních čoček na trhu, zaujímají zvláštní místo jednodenní kontaktní čočky, které jsou pohodlné při užívání a nevyžadují žádnou péči. Tím, že každý den používáte nový a svěží pár kontaktních čoček, získáte skvělé pohodlí, ušetříte čas a vaším očím dopřejete tu nejvyšší možnou hygienu a péči.

Ultraflex Essential 1 Day jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které doporučují oční specialisté doporučují všem, kdo potřebují korekci zrakové vady a přitom chtějí žít naplno.

Kontaktní čočky Ultraflex Essential 1 Day jsou vyrobeny z unikátního silikon-hydrogelového materiálu, vyznačujícího se vysokou mírou hydratace. Vysoká úroveň zvlhčení pomáhá chránit oko před osycháním a podrážděním a samotné kontaktní čočky před tvorbou usazenin a nečistot na jejich povrchu. Kontaktní čočky díky tomu poskytují vašim očím pohodlí a přirozené zvlhčení i během dlouhých hodin jejich nošení.

Kontaktní čočky Utraflex Essential 1 Day se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku. Tím je umožněno neustálé zásobování rohovky kyslíkem, takže vaše oči zůstávají jasné a bílé i na konci velmi náročného dne.

Kontaktní čočky Ultraflex Essential 1 Day se snadno nasazují, a to dokonce začínajícím uživatelům. Jejich výjimečná jemnost a pružnost způsobuje, že je při nošení prakticky nevnímáte a můžete se naplno věnovat jiným činnostem.

Ultraflex Essential 1 Day poskytují všechny výhody jednodenních kontaktních čoček, záruku jejich zdravého a pohodlného používání a to vše za dostupnou cenou.

I vy si je můžete dovolit!

Přečtěte si naše pokyny k používání