CooperVision Expert

Ultraflex
 

Jednodenní kontaktní čočky

Měsíční kontaktní čočky

Všechny naše kontaktní čočky se vyznačují:

 
telenoprzepuszczalnosc
vysokou propustností pro kyslík
wysoki_stopien_nawilzenia
vysokou smáčivostí a hydratací
ogromna_swoboda_uzytkowania
velkým pohodlím používání
 
 
jednodenní
 
kontaktní čočky zajišťují velmi vysoký přísun kyslíku k očím
 
měkkost a pružnost
Každý den jsou vaše oči vystaveny náročným zkouškám za všech možných podmínek: před počítačem, v klimatizovaných a vytápěných místnostech, v měnících se atmosférických podmínkách? Vaše kontaktní čočky musí držet krok s těmito změnami, přizpůsobovat se jim, a tím pádem poskytovat volnost ve všech činnostech a situacích.
CooperVision Expert
 
 
jednodenní
 
měkkost a pružnost
 
příznivá cenu
Mezi mnoha typy kontaktních čoček na trhu, zaujímají zvláštní místo jednodenní kontaktní čočky, které jsou pohodlné při užívání a nevyžadují žádnou péči. Tím, že každý den používáte nový a svěží pár kontaktních čoček, získáte skvělé pohodlí, ušetříte čas a vaším očím dopřejete tu nejvyšší možnou hygienu a péči.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
pomáhají zmírnit příznaky digitální únavy očí
Ultraflex Motion jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které byly vytvořeny pro výjimečné pohodlí uživatelů digitálních zařízení. Po celou dobu užívání si uchovávají své optické vlastnosti a parametry, umožňují udržovat pohodlí bez ohledu na to, kolik hodin strávíte před obrazovkou.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
stálý přívod kyslíku k oku
 
přirozené zvlhčení, které minimalizuje nutnost použití hydratačních kapek
Ultraflex Premier je prémiová značka firmy CooperVision, kterou doporučují specialisté pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Tento velmi kvalitní produkt je určen nejnáročnějším uživatelům, kteří oceňují kvalitu, pohodlí, bezpečnost a svobodu používání.
CooperVision Expert
 
 
měsíční interval výměny
 
ochrana před UV zářením
 
pokročilý design čoček je zárukou pohodlí
Ultraflex Evolve+ jsou měsíční, silikon-hydrogelové čočky, které splní vaše očekávání. Ultraflex Evolve+ jsou jedinečné řešení doporučované našimi odborníky pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti, díky němuž si budete užívat kvalitu a vysokou míru pohodlí za dostupnou cenu.
CooperVision Expert