CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Revoluční technologie pro zdraví a pohodlné nošení
 
Korekce zraku při krátkozrakosti nebo dalekozrakosti
 
Praktické jednodenní nošení
 
Současně vysoká propustnost kyslíku k oku, vysoká hydratace a jemnost čočky
 
Filtr chránící před UVA a UVB* zářením
 
Pohodlí bez kompromisů díky vysokému obsahu vody v čočce
 
Prodyšnost moderního silikon-hydrogelového materiálu, aby vaše oči měly dostatek kyslíku a zůstaly jasné a bílé
 
Snadné nasazování a sundávání
 
Jsou to čočky, které si snadno nasadíte, a můžete na ně až do konce dne zapomenout
Vyzkoušeli jste již mnoho druhů kontaktních čoček, ale stále hledáte ideální řešení?

Každý den jsou vaše oči vystavovány zkouškám za nejrůznějších podmínek: před počítačem, v klimatizovaných a vytápěných místnostech, v měnících se atmosférických podmínkách? Vaše kontaktní čočky musí udržovat krok s těmito změnami, přizpůsobovat se jim, a tím pádem zaručovat pohodlí a svobodu v jakékoli situaci.

Ultrafex Opti 1 Day jsou prémiové jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky v nabídce společnosti CooperVision, které byly navrženy pro zdraví a výjimečné pohodlí. Oční specialisté doporučují tyto čočky obzvlášť osobám, které stejně jako vy žijí v rychlém tempu a potřebují korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti.

Nasazením každý den čerstvého páru kontaktních čoček Ultraflex Opti 1 Day, dopřejete svým očím hygienu, zdraví a optimální podmínky a sobě úsporu času a pohodlí, které si zasloužíte.

Kontaktní čočky Utraflex Opti 1 Day jsou dokonale hydratované, a proto poskytují vaším očím přirozené zvlhčení. Tím se vyhnete pocitu sucha a podráždění očí. Jednorázové používání zaručuje každý den čisté kontaktní čočky a chrání tak vaše oči před vlivem usazenin, které se při dlouhodobějším používání mohou hromadit na jejich povrchu.

Ultraflex Opti 1 Day se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku. Umožnují neustálé dostatečné zásobení rohovky kyslíkem, takže vaše oči zůstávají jasné a bílé i na konci velmi náročného dne.

Ultraflex Opti 1 Day jsou výjimečně jemné a pružné. Pokročilá konstrukce, hladký povrch a zaoblené okraje způsobují, že si ani neuvědomujete, že máte kontaktní čočky na očích.

Kontaktní čočky Ultraflex Opti 1 Day jsou také vybaveny UV* filtrem. Ten spolu se slunečními brýlemi pomáhá chránit váš zrak před škodlivým zářením, což vám umožní dlouhodobě udržovat zdraví očí.

Unikátní vlastnosti Ultraflex Opti 1 Day poskytují vysoké pohodlí bez kompromisů, od rána až do pozdního večera.

Díky nim již nemusíte volit mezi dokonalou korekcí zrakové vady a zdravím, bezpečností a pohodlím.

Kontaktní čočky Opti 1 Day jsou k dostání ve sférickém a torickém provedení (kontakntí čočky určené ke korekci astigmatismu).

 

* POZOR: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou náhradou za používání slunečních brýlí nebo ochranných brýlí s UV filtrem, protože plně nezakrývají oči a oblasti kolem očí. Klienti by měli pokračovat v používání brýlí s UV filtrem v souladu s doporučeními.

Přečtěte si naše pokyny k používání