CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Pokročilá konstrukce zaručující pohodlí a snadné přizpůsobení
 
Jedinečná asférická optika, která může pozitivně ovlivnit zrakovou ostrost
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Vysoká hydratace a přírozené zvlhčení
 
Jemnost a pružnost zvyšující pohodlí
 
Měsíční intervaly výměny
 
Zdravý silikon-hydrogelový materiál
 
Ochrana před UV* zářením
Potřebujete kontaktní čočky, které se kromě korekce zrakové vady dokonale přizpůsobí vašim očím a poskytnou vám pohodlí a bezstarostný výkon? Očekáváte, že budou zdravé, pohodlné při používání, funkční a nezničí vás finančně?

Ultraflex Evolve+ jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky, které splní vaše očekávání.

Ultraflex Evolve+ jsou jedinečným od společnosti CooperVision určeným pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti, díky kterému si budete moci užívat kvalitu vidění a vysokou úroveň pohodlí za dostupnou cenu.

UltraFlex Evolve+ jsou asférické čočky, které poskytují jasný a ostrý obraz. Jsou velmi jemné, pružné a snadno se přizpůsobují tvaru oka, takže nejsou během nošení cítit a nijak neruší vaši ostatní činnost.

Kontaktní čočky Ultraflex Evolve+ se vyrábějí z jedinečného a zdravého silikon-hydrogelového materiálu a jsou velmi dobře hydratované. Zajišťují přirozené zvlhčení a zabraňují pocitu suchosti očí a jejích podráždění. Dostatečná hydratace také umožňuje udržovat kontaktní čočky čisté a chrání je před tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Kontaktní čočky Ultraflex Motion se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku. Tím je umožněno neustálé zásobování rohovky kyslíkem, takže vaše oči zůstávají jasné a bílé i na konci velmi náročného dne.

Kontaktní čočky Ultraflex Evolve+ jsou vybaveny UV* filtrem nejvyšší třídy pro ochranu vašich očí před škodlivým zářením.

Kontaktní čočky Ultraflex Evolve+ poskytují pohodlí a svobodu, jež hledáte.

Kontaktní čočky Ultraflex Evolve+ jsou k dostání ve sférické a torické variantě (čočky určené ke korekci astigmatismu).

 

* POZOR: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože plně nezakrývají oči a oblasti kolem očí. Klienti by měli pokračovat v používání ochranných brýlí s UV filtrem v souladu s doporučeními.

Přečtěte si naše pokyny k používání