CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Měsíční interval výměny
 
Vysoký přísun kyslíku k očím
 
Čočky zůstávají zvlhčené a pohodlné
 
Přirozené zvlhčení omezuje nutnost použití hydratačních kapek
Hledáte kontaktní čočky, které kromě korekce vaši zrakové vady budou splňovat nejvyšší požadavky a poskytnou vám pohodlí po celý den? Pokud ano, pak jsou pro vás kontaktní čočky Ultraflex Premier nejlepší volbou.

Ultraflex Premier je prémiová značka společnosti CooperVision, kterou oční specialisté doporučují pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Tento vysoce kvalitní produkt je určen nejnáročnějším uživatelům kontaktních čoček, kteří oceňují kvalitu, pohodlí, bezpečnost a svobodu při jejich používání.

Ultraflex Premier jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky nejnovější generace, které byly navrženy pro vaše výjimečné pohodlí. Po celou dobu používání zachovávají své optické vlastnosti a parametry a umožňují se cítit pohodlně během celého dlouhého dne.

Kontaktní čočky Ultraflex Premier jsou velmi dobře hydratované a během nošení neosychají, proto poskytují vašim očím přirozené zvlhčení. Snižují tak potřebu používání hydratačních kapek a zabraňují osychání povrchu oka, jeho podráždění a otevření cest pro případnou infekci. Hydratace čoček také umožňuje udržovat kontaktní čočky čisté a chrání je před tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Kontaktní čočky Ultraflex Premier se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku. Tím je umožněno neustálé zásobování rohovky kyslíkem, takže vaše oči zůstávají jasné a bílé i na konci velmi náročného dne.

Kontaktní čočky Ultraflex Premier nezpomalí váš den a budou s vámi držet krok od ranní kávy až po večerní schůzky s přáteli, a vy si budete moci užít vynikající vidění, jasné zdravé oči a pohodlí, které si zasloužíte.
Nespokojte se s průměrnými kontaktními čočkami. Požadujte pohodlí kontaktních čoček Ultraflex Premier!

Kontaktní čočky Ultraflex PREMIER jsou k dostání ve sférické a torické variantě (pro korekci astigmatismu) a multifokální verzi (pro korekci presbyopie).

Přečtěte si naše pokyny k používání