• 1000x265-biofinitymf

Je vám více než čtyřicet let? V nabídce máme prvotřídní multifokální kontaktní čočky

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Bezproblémové zaostření na předměty blízké, vzdálené a kdekoliv mezi nimi
  • Čočky si udržují patřičnou vlhkost a jsou stále pohodlné
  • Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Bezproblémové zaostření na předměty blízké, vzdálené a kdekoliv mezi nimi

Jakmile dosáhneme věku 40 až 45 let, náš zrak ztrácí schopnost zaostřovat na blízké předměty, zvláště při špatném osvětlení. Příkladem je třeba čtení jídelního lístku v restauraci. Tato oční vada se nazývá presbyopie a postihuje každého člověka.
Naše multifokální kontaktní čočky CooperVision® Biofinity®, vyráběné technologií Balanced Progressive™, vám však umožní vidět zřetelně předměty vzdálené i blízké i všechno mezi tím - a můžete přitom užívat pohodlí, které si zasloužíte. Čočky můžete nosit nepřetržitě až 30 dní.

Zdravější varianta pro uživatele kontaktních čoček

Díky naší exkluzivní technologii Aquaform® prochází multifokálními čočkami Biofinity® k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času. S měkkými pohodlnými čočkami, které jsou také zdravější pro vaše oči, se můžete těšit z vynikajícího vidění.
Je-li vám více než čtyřicet let, není bezpodmínečně nutné, abyste se zdržovali vytahováním brýlí na čtení nebo používali tradiční bifokální kontaktní čočky. Multifokální čočky Biofinity vám mohou nabídnout řadu jasných výhod a vynikající pohodlí. Na kontaktní čočky Biofinity se informujte u očního specialisty.

800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Presbyopie (stav, kdy u očí osob starších 40 let pozorujeme progresivně snižující se schopnost zaostřování na blízké předměty a drobné písmo, zejména při slabém osvětlení)

Trpíte-li presbyopií, mohly by tyto čočky být pro vás vhodné. Informujte se u očního lékaře.

Cyklus výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření. Pokud je tento požadavek pro vás důležitý, zvolte některý z výrobků řady Avaira.

Smáčivost

Kontaktní čočky Biofinity jsou přirozeně smáčivé a jejich povrch není nutné dodatečně ošetřovat zvlhčujícími kapkami či jinými prostředky

Při používání těchto kontaktních čoček je méně pravděpodobné, že budete potřebovat zvlhčující kapky.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.