• 1000x265-biofinitytoric

Prvotřídní kontaktní čočky pro korekci asitgmatismu

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Čočky optimalizované pro korekci astigmatismu
  • Čočky si udržují patřičnou vlhkost a jsou stále pohodlné
  • Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Optimalizovány pro uživatele trpící astigmatismem

Trpíte-li astigmatismem, může být vaše vidění rozostřené nebo zkreslené při pohledu na blízké i vzdálené předměty. Naše torické kontaktní čočky CooperVision® Biofinity® mohou tyto zrakové problémy napravit. Nosit je můžete nepřetržitě po dobu až sedmi dnů a přitom si užívat vynikajícího pohodlí, které tyto čočky nabízejí.
Pro torické kontaktní čočky Biofinity je charakteristická jejich optimalizovaná geometrie. Díky designu, který tvoří řada plošek, jsou čočky na očích stabilní, přesné a pohodlné. Při pohledu do dálky i na blízko se budete moci těšit z jasného vidění, neboť tyto čočky přesně reagují na vaše specifické potřeby.

Zdravější varianta pro uživatele kontaktních čoček

Díky naší exkluzivní technologii Aquaform® propouštějí torické čočky Biofinity® k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času. S měkkými pohodlnými čočkami, které jsou také zdravější pro vaše oči, se můžete těšit z vynikajícího vidění.
Na torické kontaktní čočky pro dlouhodobé nošení řady Biofinity zajišťující astigmatikům dokonalou korekci jejich vady i vynikající pohodlí se informujte u očního specialisty.

800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Astigmatismus

Trpíte-li astigmatismem, tyto čočky pro vás mohou být vhodné. Informujte se u očního lékaře.

Cyklus výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření. Pokud je tento požadavek pro vás důležitý, zvolte některý z výrobků řady Avaira.

Smáčivost

Kontaktní čočky Biofinity jsou přirozeně smáčivé a jejich povrch není nutné dodatečně ošetřovat zvlhčujícími kapkami či jinými prostředky

Při používání těchto kontaktních čoček je méně pravděpodobné, že budete potřebovat zvlhčující kapky.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.