• 1000x265-procleartoric

Celodenní pohodlí i při korekci astigmatismu

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Stabilní pozice na oku a vynikající kvalita vidění
  • Hodnota hydratace po celý den neklesá pod 96 % ani po 12 hodinách nošení
  • Rozšířená dioptrická škála dostupná i pro těžší formy astigmatismu
  • Mohou předcházet vysychání očí, často doprovázející používání kontaktních čoček

Korekce i pro těžší formy astigmatismu

Trpíte-li astigmatismem, při pohledu na předměty blízké i vzdálené může být vaše vidění rozostřené nebo zkreslené. Naše torické kontaktní čočky CooperVision Proclear® tento problém vyřešily. Těžit z výhod torických čoček Proclear můžete i v případě, že máte těžší formu astigmatismu , protože jsou k dispozici v rozšířené škále dioptrické síly (XR).
Kromě vhodné korekce astigmatismu ovšem přirozeně chcete, aby kontaktní čočky byly také pohodlné. Vaše přání jsme vyslyšeli. Hydratace torických čoček Proclear dosahuje v průběhu celého dne hodnoty 96 %, dokonce i po 12 hodinách nošení.

Přirozená ochrana před vysycháním očí

Díky naší technologii PC Technology™ se molekuly vody v podstatě stávají součástí torických kontaktních čoček Proclear a přirozenou cestou zabraňují vysychání očí.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“
Na torické kontaktní čočky Proclear se informujte u očního specialisty.

800x450_pc_technology

Technologie PC

Pocit sucha patří mezi opakované stížnosti uživatelů kontaktních čoček, zejména presbyopických klientů, jejichž oči často s věkem více vysychají.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Astigmatismus

Trpíte-li astigmatismem, tyto čočky pro vás mohou být vhodné. Informujte se u očního lékaře.

Režim výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc. Ušetříte tak a navíc budou vaše oči stále v pohodlí.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření.

Smáčivost

Tyto kontaktní čočky se vyrábí technologií PC Technology™, která čočkám zajišťuje patřičnou vlhkost

Naše kontaktní čočky Proclear vycházejí z technologie PC Hydration Technology™, která je založena na molekulách přirozeně se vyskytujících v membránách lidských buněk. Tyto molekuly přitahují vodu a obklopují se jí. Jednorázové kontaktní čočky si tak udržují vlhkost a i po 12 hodinách nošení jsou velmi pohodlné.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.