• myday-toric-page-banner-consumer-1000x265

Kontaktní čočky, které dokáží držet krok s tempem dnešní doby

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Ostré vidění - díky svědčenému optickému designu shodnému s našimi nejprodávanějšími čočkami pro korekci astigmatismu Biofinity toric
  • Pohodlí – Technologie Smart Silicone ™ pro naše nejjemnější jednodenní kontaktní čočky
  • Zdraví - vyrobeno z vysoce prodyšného materiálu *
  • Ochrana - ochrana proti UVA a UVB záření **
  • Snadné používání – nové kontaktní čočky každý den

Výjimečná kvalita korekce zraku

Kontaktní čočky MyDay® toric jsou určeny ke korekci astigmatismu v kombinaci s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Využívají v praxi velmi osvědčený optický design, který je stejný, jako u našich nejoblíbenějších měsíčních torických čoček Biofinity toric. Výsledkem je jasné, ostré vidění ve velmi širokém rozsahu nejrůznějších dioptrických hodnot.

88% uživatelů kontaktních čoček MyDay® toric si je velmi pochvalovalo pro rychlé usazování na očích a vysokou stabilitu výsledného vidění.

Ochrana proti UV záření **

K ochraně před škodlivými slunečními paprsky Slunce jsou kontaktní čočky MyDay® toric opatřeny účinným UV fitrem**, který dokáže zadržet 85% záření UVA a 96% záření UVB.

Zajistěte si výhody kontaktních čoček  MyDay® toric pro sebe.

Požádejte svého očního specialistu o výjimečné vidění a jedinečné pohodlí s kontaktními čočkami MyDay® toric ještě dnes.

Jasné bílé oči *

Unikátní materiál kontaktních čoček MyDay® toric je vysoce prodyšný. Díky tomu se k rohovce oka dostává více kyslíku a vzhled vašich očí zůstává jasný a bílý.*

Výjimečné pohodlí

Kontaktní čočky MyDay® toric jsou vyráběny pomocí technologie Smart Silicone™. Výsledné čočky jsou velmi jemné a pohodlné opravdu po celý den.

*  Vysoká propustnost kyslíku podporuje jasný a bílý vzhled očí. Data ze souboru, CooperVision 2014.
** Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za ochranné brýle absorbující UV záření, jako jsou speciální UV absorbující brýle nebo sluneční brýle, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí. Klienti by měli nadále používat brýle pohlcující UV záření podle pokynů svého očního specialisty.