CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Průlomový posun v oblasti kontaktních čoček
 
Zmírňují digitální únavu zraku a umožňují užívat si pohodlé používání zařízení vybavených obrazovkami a monitory
 
Inovativní řešení poskytují bezstarostný pocit pohodlí při užívání kontaktních čoček po celý den, bez ohledu na počet hodin strávených před obrazovkou
 
Měsíční interval výměny čoček je pohodlný a ekonomický
Každý den strávíme hodně času před obrazovkami tabletů, počítačů a smartphonů. Je to stálý prvek našich životů. Nicméně dlouhé hodiny sledování obrazovek mají důsledky na naše oči, a to v podobě jevu nazývaného digitální únava očí.

Když trávíme čas před obrazovkou, díváme se na malé objekty, které se nacházejí velmi blízko našich očí, a upřeně na ně soustředíme zrak. V důsledku toho omezujeme četnost mrkání a nutíme svaly našich očí k velké námaze a stálému napětí. V takovém stavu je i přenášení pohledu z blízkého objektu na vzdálený a naopak poměrně náročné. Začínáme si stěžovat na suché oči, pocity svědění a pálení, rozmazané vidění, napěťové bolesti hlavy nebo šíje. Tyto potíže nejenže nám brání v práci nebo studiu, ale výrazně zhoršují naši kondici, kvalitu výkonu a snižují pohodlí.

Pro vaše zdraví a pohodlí přichází společnost CooperVision s převratnými kontaktními čočkami Options Agility, které doporučují oční specialisté všem kdo vedou digitální životní styl.

Jedná se o perfektní řešení, které vám pomůže zmírnit příznaky únavy očí.

Options Agility jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které byly navrženy pro výjimečné pohodlí uživatelů digitálních zařízení. Po celou dobu užívání si uchovávají své optické parametry a vlastnosti. Umožňují udržovat vaše pohodlí během rušného dne, bez ohledu na to, kolik strávíte hodin před obrazovkou.

Options Agility jsou velmi dobře hydratované čočky. Díky tomu, že zadržují vodu, poskytují vašim očím přirozené zvlhčení a zabraňují pocitům suchosti a podráždění. Vysoká míra hydratace umožňuje také udržovat kontaktní čočky čisté a chrání je před nečistotami a tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Options Agility se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku, která umožňuje stálé zásobování rohovky kyslíkem. Díky tomu budou vaše oči bílé a jasné i na konci dlouhého a rušného dne.

Options Agility vám uvolní svaly očí a umožní jejich návrat zpátky do dobré kondice. Bez problému odtrhnete zrak od počítače, abyste se podívali do dálky a viděli zřetelně.
Kontaktní čočky Options Agility to je bezpečnost a pohodlí, které zbaví váš zrak omezení.

Přečtěte si naše pokyny k používání