CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Pokročilá konstrukce zaručující pohodlí a snadné přizpůsobení
 
Jedinečná asférická optika, která může pozitivně ovlivnit zrakovou ostrost
 
Vysoká propustnost kyslíku
 
Vysoká hydratace a přírozené zvlhčení
 
Jemnost a pružnost zvyšující pohodlí
 
Měsíční intervaly výměny
 
Zdravý silikon-hydrogelový materiál
 
Ochrana před UV* zářením
Hledáte kontaktní čočky, které se dokonale přizpůsobí vašim očím a poskytnou nejen korekci zrakové vady, ale také pohodlí a bezstarostný výkon? Očekáváte, že budou bezpečné pro zdraví vašich očí, snadno použitelné, funkční a nezničí vás finančně?

Options Evolve+ jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky, které splní vaše očekávání a potřeby.

Options Evolve+ jsou vynikajícím řešením, které doporučují oční specialisté pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti. Díky těmto čočkám si můžete užívat vysoké pohodlí a kvalitní vidění za atraktivní cenu.

Options Evolve+ jsou asférické čočky, které poskytují ostrý a jasný obraz. Jejich jedinečná jemnost a pružnost, jakož i schopnost přizpůsobit se tvaru vašich očí způsobují, že nejsou během nošení na očích prakticky cítit a mají pozitivní vliv na pohodlí a váš výkon.

Kontaktní čočky Options Evolve+ jsou zhotoveny z jedinečného a zdravého silikon-hydrogelového materiálu a jsou velmi dobře hydratované. Vysoká míra hydratace zajišťuje přirozené zvlhčení očí, zabraňuje pocitu jejich suchosti a podráždění. Vysoká hydratace také umožňuje chránit kontaktní čočky před tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Options Evolve+ se vyznačují velmi dobrou propustností pro kyslík, která umožňuje dostatečné a stálé zásobování rohovky kyslíkem. Díky tomu budou vaše oči bílé a jasné i na konci dlouhého a rušného dne.

Kontaktní čočky Options Evolve+ jsou vybaveny UV* filtrem nejvyšší třídy. UV filtr pomáhá chránit vaše oči před škodlivou složkou slunečního záření.

Kontaktní čočky Options Evolve+ poskytují pohodlí a svobodu, které hledáte.

Kontaktní čočky Options Evolve+ jsou v nabídce ve sférické a torické variantě (čočky určené ke korekci astigmatismu).

 

* POZOR: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože plně nezakrývají oči a oblasti kolem očí. Klienti by měli pokračovat v používání ochranných brýlí s UV filtrem v souladu s doporučeními.

Přečtěte si naše pokyny k používání